MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki o Jacku Murańskim: Jest ku*wa twardy, on dostał tyle bomb i nie dało się go odciąć!

Denis Załęcki o Jacku Murańskim: Jest ku*wa twardy, on dostał tyle bomb i nie dało się go odciąć!

Legendarna już wytrzymałość Jacka Murańskiego robi wrażenie na największych twardzielach.

Murański

Muran zadebiutował w klatce szybciej niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Na Fame MMA 12 aktor zmierzył się w klatce 3×3 z Arkadiuszem Tańculą, z którym skonfliktowany jest jego syn. Mimo szumnych zapowiedzi ze strony obozu Jacka Murańskiego, do niespodzianki nie doszło i starszy z zawodników musiał uznać wyższość Aroya.

Właściwie od samego początku, aż do momentu przerwania, Tańcula miał ten pojedynek pod kontrolą. Zawodnik Grappligu Kraków bardzo dobrze kontrolował dystans trafiając swojego rywala wieloma ciosami prostymi. Murański próbował odpowiadać kopnięciami, jednak była to w zasadzie jego jedyna broń, która nie zrobiła Arkowi specjalnej krzywdy. Jak się później okazało, brak pracy bokserskiej ze strony aktora był prawdopodobnie spowodowany kontuzjami jakich nabawił się przed tym pojedynkiem.

To na co zwróciło uwagę wielu obserwatorów to duża odporność Murana na ciosy. Mimo wielu potężnych uderzeń jakie zainkasował nie poddał się, a za każdym razem gdy wydawało się, że jest już podłączony, udawało mu się pozostać w grze.

Siłę charakteru Jacka docenił Denis Załęcki w wywiadzie udzielonym portalowi fansportu.pl.

Słuchaj on ma ponad 50 lat. Powiem ci, że jest twardy, pokazał charakter i jest bardzo inteligentnym gościem. W gadce trzech na czterech z tych chłopaków by zgasił. Pozytywnie wypowiadam się na temat jego osoby. Zrobił na mnie spoko wrażenie.(…) On dostał tyle bomb i nie dało się go odciąć.

Czekacie na powrót Murana do klatki?

Zobacz także:

Jacek Murański cały czas dostaje wsparcie od kibiców: Jest Pan inspiracją, oby więcej takich ludzi!

Jacek Murański w 2021 roku budził bardzo duże zainteresowanie. Jak widać ”Muran” dalej wzbudza emocje. 52-latek na insta stories pokazał ciągle pojawiające się wiadomości od obserwujących. Murański może liczyć na spore wsparcie.

KSW 66: Tomasz Romanowski ma duże problemy ze zrobieniem wagi? Poprosił rywala i sztab o zmianę limitu!

Zmiana w karcie walk KSW 66. Nie chodzi jednak o roszady w poszczególnych zestawieniach, a o ich kategorie wagowe. Pojedynek Romanowskiego z Kaszubowskiego odbędzie się w limicie do 79kg.

Karwat o potencjalnym debiucie Abusa: Ma z nas największe doświadczenie w ulicznych bójkach!

Konrad Karwat piątego lutego zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Popularny strongman wystąpi na High League 2, gdzie zmierzy się z Mariuszem ”Super Mario” Sobczakiem. Karwat  wypowiedział się również o potencjalnym debiucie Dominika Abusa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis