MMA PLDenis ZałęckiDenis wyjdzie do walki bez trenera? ”Bad Boy” komentuje!

Denis wyjdzie do walki bez trenera? ”Bad Boy” komentuje!

Denis Załęcki postanowił wypowiedzieć się na temat przygotowań do walki. Powiedział, że trenuje tylko z jednym zawodnikiem.

“Bad Boy” swoją najbliższą walkę stoczy 18 marca na gali High League 6. Rywalem będzie Paweł Tyburski. Starcie to zakontraktowano w boskie w małych rękawicach. Do tej pory w organizacji High League stoczył trzy pojedynki wygrywając tylko jeden. Miało to miejsce w debiucie na High League 2, gdzie po pełnej dominacji pokonał Alana Kwiecińskiego. Jeżeli chodzi o przegrane to pierwsza miała miejsce podczas High League 3 Extra z “Don Diego”, a druga na High League 4 z byłym pięściarzem – Arturem Szpilką.

“Tybori” we freak figtach stoczył 5 walk przegrywając tylko jedną. Walczył dla takich organizacji jak FAME MMA, Prime Show MMA czy High League. Pokonał Tańcule, Lupę, Soroko oraz “Alberto”. Jedyna przegrana miała miejsce na FAME MMA 8 z “Arabem”.

Załecki o przygotowaniach do walki!

W ostatnim wywiadzie dla TV Reklama torunianin postanowił wypowiedzieć się na temat przygotowań do walki. Powiedział, że do pojedynku z Tyburskim trenuje tylko z Patrykiem Tołkaczewskim.

Idę tylko po zwycięstwo. Przegrana mnie nie interesuje. Jak zawsze. Różnie wychodziło, ale nie ma co płakać, przegrywałem praktycznie z mistrzami świata, także żadna porażka (…) Ja się przygotowuję tylko z Glebą. Z Glebą trenuję, z Glebą będę sparował. No i tylko tyle. (…) Gleba mnie przygotowuje bardzo dobrze, lepiej niż inni trenerzy.

Zobacz także:

Mocna spina Jóźwiaka z Dubielem za kulisami! Musiała interweniować ochrona [WIDEO] Co wy na to?

Za kulisami pierwszej konferencji High League 6 doszło do spiny pomiędzy Pawłem Jóźwiakiem, a Marcinem Dubielem. Wkroczyć musiała ochrona, aby uspokoić całą sytuację. Prezes Fight Exclusive Night nie jest fanem Dubiela…. Podopieczny Przemysława Szyszki zdradził, że jest otwarty na potencje starcie z Jóźwiakiem.

Michalczewski zapewnia: Kiedyś zasady były inne, ważyliśmy każde słowo na konferencji! Widzieliście?

Dariusz Michalczewski w rozmowie na kanale GROMDA wspominał jak wyglądała sytuacja w latach 90.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis