MMA PLNajnowszeMateusz Chińczyk RębeckiMateusz Rębecki chce wystąpić na UFC w Londynie! Ma na oku rywala: Mogę z nim wygrać na miękko

Mateusz Rębecki chce wystąpić na UFC w Londynie! Ma na oku rywala: Mogę z nim wygrać na miękko

Mateusz Rębecki nie zamierza siedzieć bezczynnie. Zaledwie kilka dni po premierowym zwycięstwie w oktagonie UFC deklaruje, że chce wystąpić na gali UFC w Londynie i ma na oku już konkretnego rywala!

Mateusz Rębecki chce wystąpić na UFC w Londynie

“Rebeasti” w miniony weekend na gali studyjnej w Las Vegas pewnie wypunktował Nicka Fiore i udanie zaprezentował się fanom UFC, odnosząc pierwszą wiktorię w szeregach największej organizacji MMA na świecie.

Mateusz Rębecki chce wystąpić na UFC w Londynie!

W programie Oktagon Live Rębecki jasno zadeklarował, że chce wystąpić na nadchodzącej gali UFC 286 w Londynie, która odbędzie się już 18 marca.

Ma już nawet na oku konkretnego rywala – Chrisa Duncana, który na tej gali miał zmierzyć się z Michałem Figlakiem, ale ten doznał kontuzji i wypadł z rozpiski nadchodzącego wydarzenia.

“Chcę bić się w Londynie. Wiem, że Figlak wypadł. Słuchajcie, chciałbym walczyć z Chrisem Duncanem. Czuję, że mogę z nim wygrać na miękko. Wiem, że wy możecie mi w tym pomóc, więc pociągnijmy to razem.” – mówił w Oktagon Live.

Później jeszcze Rębecki bezpośrednio wyzwał Duncana w mediach społecznościowych:

“Chrisie Duncanie słyszałem, że nie masz rywala w UK. Sean Shelby, jestem gotowy! Malki Kawa, zróbmy to!” – napisał na Twitterze.

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [20-22.01.2023] Co będziecie oglądać?

Przed nami kolejny bardzo interesujący weekend dla fanów MMA. Sprawdźcie w naszym rozkładzie jazdy co warto obejrzeć w najbliższych dniach.

Marcin Najman oficjalnie wyzywa Adamka na pojedynek! Stawką pas… WKU! Co wy na to?

Kilkanaście godzin temu Marcin Najman opublikował film, w którym wyraża chęć na starcie z “Góralem”. Na szali ma być pas mistrza Europy federacji WKU (kick-boxing),a zainteresowanie walką ma być większe niż przy walce “El Testosteron” vs “Pudzian”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis