MMA PLDawid ZałęckiDawid Załęcki ostro o Don Kasjo: Denis da mu walkę, a on dzięki temu zarobi?

Dawid Załęcki ostro o Don Kasjo: Denis da mu walkę, a on dzięki temu zarobi?

W miniony czwartek odbył się program Rundki na kanale High League. Gośćmi byli m.in “Crazy” oraz “Don Diego”, którzy zmierzą się ze sobą 18 marca podczas 6 edycji. Na tej samej gali w walce wieczoru Denis Załęcki zmierzy się w boksie w małych rękawicach z Pawłem Tyburskim.

“Crazy” we freakach stoczył dwa pojedynki wszystkie w High League. Debiut miał miejsce w 2022 roku podczas 3 edycji, gdzie przez nokaut w 1 rundzie pokonał Alana Kwiecińskiego. Starcie to odbyło się w kickboxingu. Ostatni pojedynek miał miejsce w 2022 roku na High League 5, gdzie w kickboxingu pokonał Vaso Bakocevicia.

“Crazy”na temat telefonu “Don Kasjo”!

W wywiadzie dla Fansportu TV – Dawid Załęcki postanowił wypowiedzieć się na temat telefonu “Don Kasjo”, który był skierowany do jego syna – Denisa podczas programu Rundki Extra.

No, ja tak samo. Uważam, że Denis kopa w d*pę powinien mu dać, że tak powiem, ale walki nie powinien mu dać. Nie może być tak, że taka pała będzie teraz Denisowi cisnęła, a później będzie na tym zarabiała pieniądze, bo wejdzie tutaj i zarobi… Nie, nie, nie. Tacy ludzie, którzy tak grubo przesadzają, nie powinni nie być dopuszczeni do walki. Tym bardziej, że Denis da mu walkę, a on dzięki temu zarobi? No nie, to jest chore. Nie, nie, nie.

“Don Kasjo” we freakach walczył w FAME MMA oraz Prime Show MMA. Zadebiutował w 2019 roku podczas FAME MMA 3, gdzie pokonał Adriana Polańskiego. Wygrał też z Dawidem Ambroziakiem, Maciejem Ratajem, Marcinem Najmanem, Marcinem Wrzoskiem oraz “Boxdelem”. Jedynej porażki doznał w 2021 podczas 10 jubileuszowej edycji przegrywając w boksie z Normanem Parke. Ostatnią organizacją, w której walczył to Prime Show MMA. Stoczył tam dwa pojedynki. Pierwszy miał miejsce w 2022 na 1 edycji, gdzie w boksie pokonał Mateusza Murańskiego, a druga i zarazem ostatnia walka miała miejsce podczas Prime Show MMA 4, gdzie w boksie pokonał Pawła “Popka” Mikołajuwa.

Zobacz także:

UFC wraca do Polski? Mateusz Gamrot zdradza: Już nawet rozmawiali z niektórymi halami!

To jest świetna wiadomość! Mateusz Gamrot we wczorajszym ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym wyjawił, że w przyszłym roku możliwy jest powrót UFC do Polski. Tym samym byłaby to trzecia gala amerykańskiego giganta w naszym kraju. Pierwsza event odbył się w Krakowie – drugi zaś w Trójmieście.

Gruziński mistrz aresztowany! Zawodnik MMA protestował przeciwko decyzji rządu! Co wy na to?

Mistrz organizacji Oktagon – Mate Sanikidze (9-2) został aresztowany, ponieważ protestował przeciwko decyzji rządu. W Gruzji na ulicy pojawiło się mnóstwo obywateli, którzy postanowili powiedzieć ”STOP” i próbują walczyć z decyzjami rządu, które ich zdaniem nie są sprawiedliwe oraz prawidłowe.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis