MMA PLNajnowszeDawid ZałęckiDawid Załęcki o relacjach ze swoim synem Denisem: Ojca on nie słucha…

Dawid Załęcki o relacjach ze swoim synem Denisem: Ojca on nie słucha…

Popularny w polskim środowisku freak fightowym Dawid Załęcki mocno wypowiedział się o relacjach ze swoim synem Denisem. “Bad Boy” z Torunia w przeciwieństwie do swojego ojca, bardzo kontrowersyjnie prowadzi swoją karierę sportowo-medialną, o co starszy z rodu Załęckich ma nieco pretensji.

Dawid Załęcki o relacjach ze swoim synem Denisem

Rozmowę z Dawidem Załęckim przeprowadził Hubert Mściwujewski z portalu MMA Bądź Na Bieżąco. Podczas rozmowy “Crazy” zdradził jak aktualnie wygląda podejście jego syna do jego porad.

Dawid Załęcki o relacjach ze swoim synem Denisem: Ojca on nie słucha…

Denis Załęcki ostatnio sporo traci w oczach fanów. “Bad Boy” wychodził do walk w klatce z poważnymi kontuzjami kolana, co skutkowało porażkami z Arturem Szpilką czy Pawłem Tyburskim. Co więcej, w walce bokserskiej z tym drugim, Załęcki zaczął… kopać, za co został zdyskwalifikowany.

Na dodatek Torunianin w licznych wywiadach zaczepia Artura Szpilkę, sugerując nawet, że czeka ich tak zwana walka uliczna.

To, co dzieje się ostatnio z Denisem Załęckim skomentował jego ojciec Dawid, który zaznacza także, że próbował wpłynąć na swojego syna, ale ten póki co się go nie słucha:

“Nie ma szans, żeby on posłucha ojca. Ojca on nie słucha. Ale może sam zobaczy co się dzieje i może to do niego przemówi? On zaczął uważać, że ojciec nie ma racji, a ojciec zawsze ma rację. A czy ojciec w tym przypadku ma rację, to cała Polska potwierdza teraz czy ojciec ma rację. Ale on musi zrozumieć to sam.”

A Wy jak myślicie – czy Denis Załęcki wróci na te właściwe tory w kwestii sportowej i medialnej i znowu zacznie zyskiwać fanów?

Zobacz także:

Błachowicz chce odesłać Pereirę do wagi średniej: Czasami myślę, że taka jest moja rola w UFC! Co wy na to?

Jan Błachowicz (29-9-1) jest pewny swego przed nadchodzącym hitowym pojedynkiem z Alexem Pereirą (7-2). Do ich kapitalnie zapowiadającej się walki dojdzie dwudziestego dziewiątego lipca na gali UFC 291 w Salt Lake City.

Piotr Walawski z kolejnym zwycięstwem! Skończył rywala już w 1. rundzie! [WIDEO] Widzieliście?

Piotr Walawski to młody zawodnik, który ciągle się rozwija i widać coraz większe postępy. Reprezentant BT Gym i Bks Olimp Szczecin udowodnił to podczas swoich ostatnich występów. Podopieczny Piotra Bagińskiego wystąpił w walce wieczoru Anaconda Fight League 4.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis