MMA PLNajnowszeDawid ZałęckiDawid Załęcki o konfliktach syna: Ja bym nie potrafił się hamować w jego przypadku!

Dawid Załęcki o konfliktach syna: Ja bym nie potrafił się hamować w jego przypadku!

Na kanale High League pojawił się materiał z Dawidem Załęckim. ”Crazy” już w sobotę stoczy swój drugi pojedynek. Ojciec Denisa Załęckiego na zasadach K-1 zmierzy się z doświadczonym Vaso Bakoceviciem. Dawid w wspomnianym materiale wypowiedział się o konfliktach syna.

Załęcki

Załęcki swój debiut odnotował na High League 3 w Ergo Arenie, gdzie zmierzył się z Alanem Kwiecińskim. Załęcki od samego początku dominował. Wygrana przed czasem Dawida, to była tylko kwestia czasu. ”Alanik” ponownie próbował zaskoczyć kolanem z wyskoku. To było jednak za mało na świetnie dysponowanego Załęckiego. Po trzecim liczeniu sędzia zakończył pojedynek i ”Crazy” mógł cieszyć się ze zwycięstwa przed czasem.

Dawid Załęcki: Kiedyś może mu tego hamulca zabraknąć!

Dawid Załęcki na kanale High League w pewnym momencie wypowiedział się o konfliktach/spinach syna.

Co do konfliktu Denisa, to ja sobie stoję i patrzę z boksu. Tak naprawdę od młodych lat – wiadomo jakieś konflikty się przewijały, bo Denis jest jaki jest jest – elektryczny trochę. Przyglądam się z boku. Raz zareagowałem przy Alanie, bo po prostu była taka sytuacja. Alan stał blisko, Denis był daleko. Denis był przy kamerach, a ten ciągle cisnął, cisnął, więc zareagowałem. Na ogół nie reaguje, jak będzie potrzeba pomocy to wiadomo stanę za nim murem i pomogę, ale w tych sytuacjach patrzę na to z boku. No nie podoba mi się wszystko to co jest, bo ja tak naprawdę za niektóre słowa, które kierują do siebie już dawno bym ruszył. Nie patrzył czy kamera czy nie. Zrobiłbym inaczej. Denis musi się trochę hamować/pilnować przy tych kamerach, bo zazwyczaj jak ktoś ma walkę… Denis jakby mu zrobił krzywdę, to zaraz by do walki nie doszło i mieliby pretensje właściciele, więc musi się hamować. Ja bym nie potrafił się hamować w jego przypadku – no, ale on musi to robić, ale kiedyś może mu tego hamulca zabraknąć. Wiem, że na pewną osobę być może tego hamulca mu zabraknie. Także wszystko wykreuje czas.

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

UFC 282: W takim stylu wygrywa najbliższy rywal Błachowicza! Zobaczcie w akcji Ankalaeva! [WIDEO] Widzieliście?

Magomed Ankalaev (18-1) vs Jan Błachowicz (29-9) o pełnoprawny pas UFC w wadze półciężkiej – takie starcie odbędzie się już z soboty na niedzielę w Las Vegas. Polak będzie chciał wrócić na tron! Wyzwanie nie będzie łatwe, bowiem Rosjanin kolejnymi zwycięstwami udowodnił, że jest godnym pretendentem do tytułu mistrzowskiego. Na kanale UFC pojawił się materiał z najlepszymi skończeniami w wykonaniu Ankalaeva.

Tsarukyan marzy o rewanżu z Makhachevem: Mam nadzieje, że dostanę walkę o tytuł za… Co w y na to?

Arman Tsarukyan (18-3) nie może doczekać się następnego pojedynku w UFC po ostatniej przegranej z naszym reprezentantem – Mateuszem Gamrotem. Reprezentant Armenii powróci do klatki największej organizacji na świecie już siedemnastego grudnia. Arman zdradził, że jego wymarzonym starciem jest rewanż z aktualnym mistrzem wagi lekkiej – Islamem Makhachevem (23-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis