MMA PLNajnowszeDawid ZałęckiDawid Załęcki mocno odpowiada Kwiecińskiemu: Nie mów o honorze, którego nie masz!

Dawid Załęcki mocno odpowiada Kwiecińskiemu: Nie mów o honorze, którego nie masz!

Dawid Załęcki postanowił mocno zareagować! ”Crazy” odpowiada na insta stories Alana Kwiecińskiego, który zapewnił, że wpłaci pieniądze po weekendzie, lecz to on wybierze, gdzie powędrują. ”Alanik” zdecydował, że połowa pójdzie na biedne dzieci, a druga połowa na schronisko.

Załęcki

Tak Alan Kwieciński zareagował na nagranie swojego ostatniego przeciwnika.

Dostaje multum wiadomości odnośnie zakładu. Oczywiście zachowam się honorowo. Dawidek nie do końca zachował się honorowo, bo nie zrobił wszystkich badań o jakich była mowa. Minęły dwa tygodnie prawie od walki, a on kolejne badania  robi. Tak, więc ja oczywiście zachowam się tak jak powiedziałem. Wpłacam pieniążki po weekendzie. No i co? Przez wybrany oczywiście przeze mnie cel, a nie to co on tam wybierze. Zdecydowałem, że połowę wpłacę na biedne dzieciaczki, a połowę na schronisko. Trzymajcie się i pozdrawiam.

Jest mocna odpowiedź!

Dawid Załęcki za pomocą insta stories odpowiedział na słowa Alana Kwiecińskiego. ”Crazy” zapewnia, że ma nadzieje na honorowe zachowanie swojego ostatniego oponenta.

Przez dwa tygodnie się wyczyściłem? Naucz się czytać Alan Kwieciński. Zlecenie badań czyli pobranie materiału było 7.06, co widać na badaniach, więc nie mów o honorze, którego nie masz, a tym bardziej nie zarzucaj mi jego braku!!! (…) Założyliśmy się o to, że wpłacisz na cel, który ja wybiorę!!! Więc jak zwykle nie potrafisz się zachować jak należy!!! Hospicjum w Toruniu czeka na wpłatę pieniędzy! Jeżeli masz problemy z pamięcią to proponuje obejrzeć jeszcze raz nasze rundki, w których zgodziłeś się wpłacić pieniążki na cel wybrany przeze mnie!!! Więc jak Alan Kwieciński zachowasz się honorowo chociaż raz? Czy zrobisz znowu z gęby dupę?

Zobacz także:

Szpilka wygrał drugą walkę z Radchenko! Był lepszy w… szachach! Widzieliście?

Do przerwy 1:0 dla pięściarza z Wieliczki, mogliby powiedzieć komentatorzy piłkarscy. Artur Szpilka pokazał, że szachy nie są mu obce i pokonał na czas Siergieja Radczenkę.

Tańcula o wyniku PPV gali High League 3: To nie jest duży wynik przy gażach jakie płacą! Co wy na to?

Na kanale ”Szalony Tańcula” pojawił się nowy odcinek. Arkadiusz Tańcula i ”Szalony Reporter” ponownie wypowiedzieli się o High League 3. Zawodnik FAME MMA wspomniał o wynikach PPV przy gali w Ergo Arenie. ”Aroy” podkreślił, że są to plotki!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis