MMA PLDawid ZałęckiDawid Załęcki do Kwiecińskiego: Marna próba wyjścia z twarzą z całej sytuacji!

Dawid Załęcki do Kwiecińskiego: Marna próba wyjścia z twarzą z całej sytuacji!

Dawid Załęcki na insta stories postanowił odnieść się do wczorajszego wpisu Alana Kwiecińskiego. ”Alanik” na instagramie opublikował oświadczenie na temat wpłat na konta charytatywne. Warto zaznaczyć, że były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” podczas programu ”rundki” przegrał zakład z Załęckim.

Alan Kwieciński i Dawid Załęcki

Oto co napisał Kwieciński we wczorajszym wpisie.

Dobra!!! Pokrzyczeli, popisali słabe komentarze? Pytam czy już? !?!?! To teraz parę słów ode mnie. Wydaje oficjalne oświadczenie na temat moich wpłat na konta charytatywne. Druga sprawa. Tak w skrócie. Kiedy Dawidek Załęcki nie zrobił wszystkich badań, powiedziałem że wpłacę i tak pieniążki ale na fundację które ja wybiorę ( nagrałem story o tym nawet ale pewnie nie wszyscy zobaczyli wiec wstawię dziś ponownie). W tym momencie powiedziałem że wpłacę na fundację @fundacja_obudz_nadzieje mojego dobrego kolegi @wielki.bu . Z Tym że Dawid zrobił resztę badań a że ja nie chciałem zostać gołosłownym przelałem część tu część tu. Jeśli Dawidek Cie to tak boli dla mnie nie problem przelać kolejne 5tys dla Ciebie. Tylko pamiętaj by również wywiązywać się z obowiązków. A Wy ludzie pomyślcie zanim coś napiszecie. Sam sobie obiecałem że z każdej walki będę teraz wpłacał na którąś fundację. Oczywiście nie jestem w stanie wszystkim pomoc ale komuś na pewno. I to nie będą pieniążki z PPV tylko moje prywatne. Pozdrawiam i dziękuję Tym kto ze mną został!!!!

Załęcki odpowiada!

Dawid Załęcki na insta stories postanowił szybko skomentować wpis Alana Kwiecińskiego.

Niestety Alan pewnie testu na iloraz inteligencji też byś się obawiał, równie mocno co i tego na narkotyki… Bo nawet dobrze kota ogonem nie potrafisz wykręcić.. Pomaga się w ciszy mówisz? Oczywiście, że tak masz sto procent racji, ale jeśli się zakładasz na oczach setek tysięcy ludzi i zakład przegrywasz, to setki tysięcy ludzi ma prawo wiedzieć,czy się wywiązałeś z danego słowa. PROSTE? Czy teraz będziemy debatować nad prawami dzieci, które mają się tak samo do naszego zakładu jak twój żałosny tekst o tym, jak to ty pomagasza w ciszy… Marna próba wyjścia z twarzą z całej sytuacji.. Gdyby nie zakład pewnie nawet nic byś nie dał, bo połowa wypłaty po walce z Murańskim dalej zasila twoje konto, a chyba miało być inaczej? Zgodził się na tę walkę z tobą TYLKO ze względu na to, że połowa twojej wypłaty miała iść na cele charytatywne. I ty na to przystałeś!!! Więc najpierw zacznij wywiązywać się z umów i naucz pomagać, gdy się do tego wcześniej zobowiązałeś, a później pisz o tym jakim jesteś dobrym samarytaninem i jak to ty pomagasz.. Obozy w górach? Fajnie, ale ja chciałem żeby kasa poszła na dzieci, które umierają, a skoro założyłeś się ze mną o 10 tyś i ten zakład przegrałeś, to chyba logiczne dla każdego jest to, że te pieniądze należą do wygranego – czyli do mnie! I to ja, jako właściciel wygranej kwoty powinienem nią zarządzać, a nie ty! Ponieważ JA je wygrałem i to w CAŁOŚCI, a nie w połowie. Jak wiesz już przy zakładzie od razu zaznaczyłem, że nie chce tych pieniędzy dla siebie, chociaż równie dobrze mógłbym założyć się tylko o samą kwotę bez wskazywania celu, ale ważniejsze był dla mnie cel, który przedstawiłem. Jeżeli chcesz pomagać ze swoich pieniędzy to super! To twoje pieniądze, pomagaj za nie jak najwięcej i wpłacaj na cele, który sobie wybierzesz, ale w tym przypadku raz jeszcze ci powtórzę to były moje pieniądze, bo moja wygrana. Dla której się poświęciłem robiąc kilkukrotne badania i wydłużając pobyt w Warszawie. Więc jeszcze raz ci mówię zachowaj się honorowo przegrałeś zakład to się z niego wywiąż w całości, a nie w połowie. Ludzie ci nie jadą za to, że nie dajesz pieniędzy na cele charytatywne, tylko za to że okradłeś za 5 tys umierające dzieci z toruńskiego hospicjum. Prościej już się nie da… I jeśli będziesz się odnosił do całej sytuacji i moich powyższych słów, to zrób to chociaż na temat, by nie marnować więcej już czasu.

Zobacz także:

Pudzianowski vs Soldić na horyzoncie?! “Pudzian” się zgłasza, “Robocop” odpowiada!

Czy dojdzie do walki Pudzianowski vs Soldić na KSW? Ta propozycja z pewnością zagrzałaby kibiców MMA. “Robocop” na Instagramie zapytał się, kto powinien być jego kolejnym rywalem. Polak od razu zgłosi się na ochotnika. Nie obeszło się także bez odpowiedzi Chorwata.

PRIME 2: Od czego masz głowę? Uderzam nią! Niecodzienny F2F między Bagietką a Jasiem Kapelą [WIDEO]

To było coś niecodziennego! Wczoraj odbył się program ZADYMA przed galą PRIME 2: KOSMOS, w którym udział wzięli uczestnicy najbliższej gali – Bagietka, Dominika Rybak, Jaś Kapela i Skolim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis