MMA PLJaś KapelaPRIME 2: Od czego masz głowę? Uderzam nią! Niecodzienny F2F między Bagietką a Jasiem Kapelą [WIDEO]

PRIME 2: Od czego masz głowę? Uderzam nią! Niecodzienny F2F między Bagietką a Jasiem Kapelą [WIDEO]

To było coś niecodziennego! Wczoraj odbył się program ZADYMA przed galą PRIME 2: KOSMOS, w którym udział wzięli uczestnicy najbliższej gali – Bagietka, Dominika Rybak, Jaś Kapela i Skolim.

PRIME 2

Podczas programu wrzało między ich dwoma uczestnikami – Bagietką a Jasiem Kapelą. Jeden incydent zdołaliśmy już nieco przybliżyć -> PRIME 2: Jaś Kapela tłumaczy co oznacza jego kontrowersyjny tatuaż. Bagietka rzucił się za to na niego z łapami [WIDEO]

Teraz natomiast mamy kolejną inbę z udziałem Bagietki i Kapeli.

Niecodzienny F2F między Bagietką a Jasiem Kapelą

Otóż, pod koniec programu padła propozycja walki między Bagietką a Jasiem Kapelą, której stawką miałoby być przekazanie honorarium przegranego na wybrany cel charytatywny. Pomysł ten jest jeszcze do doprecyzowania, ale prowadzący program Don Kasjo nie odpuścił okazji, by Bagietkę i Kapelę ustawić na face to face.

Spotkanie twarzą w twarz zakończyło się jednak niespodziewanie, bowiem… Bagietka uderzył Kapelę głową!

Całą sytuację możecie sprawdzić poniżej:

Zaistniałą sytuację Kapela skomentował krótko: “Boże! I to ja tu jestem pojebany!”

Zobacz także:

Pamiętacie Tommy Gunna z filmu Rocky?! To mogła być wielka kariera, tragiczne zakończenie!

To prawdziwa historia! Fani kina dobrze pamiętają postać Tommy Gunna z filmu ”Rocky V”, kiedy Rocky Balboa po kolejnych namowach został trenerem/menedżerem młodego chłopaka mającego wielki aspiracje. Gunn został mistrzem świata wagi ciężkiej, ale gdy pojawiły się pokusy postanowił zostawić osobę, która pierwsza podała mu rękę.

Don Kasjo pewny wygranej nad Arturem Szpilką w boksie. “Szpila” reaguje, ale trzyma nerwy na wodzy! Widzieliście?

Don Kasjo jest pewny wygranej nad Arturem Szpilką w ich potencjalnej walce bokserskiej, o której środowisko sportów walki w Polsce mówi od dobrych kilku miesięcy. Kasjusz Życiński w rozmowie z Super Expressem odniósł się do pomysłu zestawienia go z byłym już pięściarzem, a obecnie nowym gwiazdorem Federacji KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis