MMA PLKSWPudzianowski vs Soldić na horyzoncie?! “Pudzian” się zgłasza, “Robocop” odpowiada!

Pudzianowski vs Soldić na horyzoncie?! “Pudzian” się zgłasza, “Robocop” odpowiada!

Czy dojdzie do walki Pudzianowski vs Soldić na KSW? Ta propozycja z pewnością zagrzałaby kibiców MMA. “Robocop” na Instagramie zapytał się, kto powinien być jego kolejnym rywalem. Polak od razu zgłosi się na ochotnika. Nie obeszło się także bez odpowiedzi Chorwata.

Pudzianowski vs Soldić to byłby wielki hit!
Foto: MMA.pl/KSW/Instagram

Ostatnio pisaliśmy, że Roberto Soldić ma wiele ofert walk. W Duesseldorfie na negocjacje pojechał ostatnio współwłaściciel KSW Martin Lewandowski. Nieoficjalnie wiemy, że opcja UFC dla “Robocopa” nieco się oddaliła. Bardzo możliwe, że zawalczy jeszcze w KSW, ale w grę wchodzi także opcja toczenia bojów w ONE Championship.
Zobacz więcej na ten temat: Roberto Soldić może wybrać zaskakujący kierunek! Nie będzie to UFC i KSW? Giganci walczą o “Robocopa”!

Ostatni raz Chorwat w polskiej organizacji wystąpił na gali w grudniu, gdzie w brutalny sposób rozprawił się z Mamedem Chalidowem. Zawodnik z Olsztyna długo dochodził do siebie, przechodząc szereg zabiegów.

Pudzianowski vs Soldić na KSW?

Co łączy Mariusza Pudzianowskiego i Roberto Soldicia? Na pewno wygrane nad Michałem Materlą, obaj dokonali tego przed czasem. Jeżeli doszłoby do takiej walki, warunki fizyczne znacznie przeważałyby na korzyść Polaka. Obaj dysponują piekielnym uderzeniem. Ponadto niemal pewne jest, że ten pojedynek nie skończyłby się na punkty.

Do organizacji walki jeszcze daleka droga, lecz doszło do pierwszej wymiany słów na Instagramie. Soldić zapytał, kto następny, a “Pudzilla” odpowiedział mu:

I’m next!

Na co Chorwat:

O ku*wa dobre, to let’s go!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis