MMA PLNajnowszeDavid ZawadaDavid Zawada podpisał kontrakt z PFL! Były zawodnik UFC i KSW zawalczy o milion dolarów!

David Zawada podpisał kontrakt z PFL! Były zawodnik UFC i KSW zawalczy o milion dolarów!

David Zawada (18-7) nie musiał długo czekać na nowego pracodawcę! Jak się okazuje ”Sagat” podpisał kontrakt z prestiżową organizacją PFL. Były zawodnik UFC i KSW zawalczy o milion dolarów. Nowy sezon zapowiadany jest na marzec 2023 roku.

Zawada

Przypomnijmy, że finałowa gala obecnego sezonu odbędzie z piątku na sobotę w Nowym Jorku. To nie koniec, bowiem w ostatnim czasie głośniej mówi się również o starcie w turnieju wagi ciężkiej naszego reprezentanta Michała Andryszka. Niewykluczone, że ”Longer” również wystąpi w nowym sezonie.

Zawada po zwolnieniu z największej organizacji na świecie – wrócił już na odpowiednie tory. ”Sagat” w czerwcu tego roku wystąpił w Niemczech na gali Oktagon 33, gdy przed czasem odprawił Ekrhana Kartala.

Zawada powalczy o milion dolarów!

David Zawada (18-7) w przyszłym roku wystąpi w regularnym sezonie PFL,. Następnie najlepsi zawodnicy zmierzą się ze sobą w turniejowej fazie ”play off” walcząc o milion dolarów.

Zawada w największej organizacji na świecie stoczył pięć pojedynków. ”Sagat” jedyne zwycięstwo odnotował w listopadzie 2019 roku, gdy już w pierwszej rundzie (trójkątem nogami) poddał Abubakara Nurmagomedova. O zwolnieniu Davida zdecydowała przegrana na punkty z Ramzanem Emeevem oraz Alexem Morono.

Zobacz także:

Don Kasjo uważa, że Artur Szpilka przestraszył się pojedynku? ”Miała być walka w marcu!” 

Kasjusz Życiński w rozmowie z kanałem FanSportu.pl wyznał, że w marcu miało dojść do starcia z Arturem Szpilką. ”Don Kasjo” uważa, że popularny ”Szpila” przestraszył się pojedynku.

Parke o powrocie do UFC: Jestem cały czas w stanie dać Gamrotowi bardzo twardą walkę! Widzieliście?

Norman Parke (30-7-1) wczoraj pojawił się na programie ”Zadyma”, gdzie powstało spore zamieszanie. ”Stormin” postawił warunek, bowiem w innym przypadku nie dojdzie w sobotę do jego walki z Adamem Oknińskim. Przypomnijmy, że były zawodnik UFC miał wystąpić na PRIME SHOW MMA 4 w Szczecinie, gdzie zmierzyłby się z powracającym Adamem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis