MMA PLNajnowszeEFM SHOWNorman ParkeParke o powrocie do UFC: Jestem cały czas w stanie dać Gamrotowi bardzo twardą walkę!

Parke o powrocie do UFC: Jestem cały czas w stanie dać Gamrotowi bardzo twardą walkę!

Norman Parke (30-7-1) wczoraj pojawił się na programie ”Zadyma”, gdzie powstało spore zamieszanie. ”Stormin” postawił warunek, bowiem w innym przypadku nie dojdzie w sobotę do jego walki z Adamem Oknińskim. Przypomnijmy, że były zawodnik UFC miał wystąpić na PRIME SHOW MMA 4 w Szczecinie, gdzie zmierzyłby się z powracającym Adamem.

Parke

Podczas programu Norman został również zapytany o potencjalny powrót do największej organizacji na świecie.

W ostatnim czasie ”Stormin” toczył pojedynki w FAME MMA. Nie brakowało też pro sportowych akcentów jak chociażby walka rewanżowa z Borysem Mańkowskim czy ostatni main event na PRIME SHOW MMA 2, gdzie zmierzył się z Grzegorzem Szulakowskim. Parke potwierdził, że dalej jest świetnym zawodnikiem, który może rywalizować i wygrywać z topowymi zawodnikami w Europie.

Parke: Mogę walczyć z profesjonalistami, cały czas trenuje!

Michał Cichy podczas wczorajszej ”Zadymy” postanowił zapytać Normana Parke o potencjalny powrót do UFC.

Nie jestem częścią UFC, ale rozmawialiśmy. Wiedziałem, że przyjeżdżają do Londynu, aby zrobić bardzo mocną kartę walk. Z pewnych źródeł słyszałem, że karta walk ma być mega dobra. Ja wiem, że teraz walczę we freakach, ale nie ma żadnego problemu… mogę walczyć z profesjonalistami, cały czas trenuje. W momencie, w którym byłem w UFC byłem w kategorii lekkiej, teraz nie jestem w stanie tak zjechać. Odkąd zakończyłem karierę w UFC mam rekord 9 zwycięstw i 2 porażki – walczyłem też z takimi jak Gamrot. Uważam, że jestem cały czas w stanie dać Gamrotowi bardzo twardą walkę. Pierwsza, druga walka była z nim wyrównana, trzecia już nie i nadal czuje się jednym z najtwardszych zawodników w Europie. Na tą chwilę jestem podpisany z PRIME i będę walczył dla nich, ale mój kontrakt jest otwarty i mogę walczyć w innych organizacjach. 

Wspomniana wypowiedź i program poniżej:

Zobacz także:

Nie dojdzie w sobotę do walki Parke na PRIME 4? ”Stormin” stawia zaskakujące warunki!

No to robi się gorąco przed sobotnią galą PRIME SHOW MMA 4, która odbędzie się w Szczecinie. Norman Parke podczas programu ”Zadyma” zapewnił, że jeżeli nie zostaną spełnione jego warunki, to nie zamierza wyjść do swojego starcia… To już nie pierwszy raz, gdy organizacje w naszym kraju mają spore zamieszanie z powodu ”Stormina”.

Mirosław Okniński nawołuje po konferencji PRIME 4: Zróbmy testy! Widzieliście?

Mocna wypowiedź Mirosława Oknińskiego po drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 4. Uznany trener w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim nawoływał do badań antydopingowych. Czy Anna Andrzejewska byłaby otwarta? Tego w tym momencie nie wiemy. ”IFBB” w sobotę w Szczecinie zmierzy się z podopieczną Oknińskiego – Ewą Piątkowską, która stoczy pierwszą walkę w MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis