MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaDon Kasjo uważa, że Artur Szpilka przestraszył się pojedynku? ”Miała być walka w marcu!” 

Don Kasjo uważa, że Artur Szpilka przestraszył się pojedynku? ”Miała być walka w marcu!” 

Kasjusz Życiński w rozmowie z kanałem FanSportu.pl wyznał, że w marcu miało dojść do starcia z Arturem Szpilką. ”Don Kasjo” uważa, że popularny ”Szpila” przestraszył się pojedynku.

Kasjo

Życiński już w sobotę wystąpi w main evencie gali PRIME SHOW MMA 4 w Szczecinie. ”Don Kasjo” w formule bokserskiej zmierzy się z Popkiem. Walka odbędzie się na dystansie 3×3.

Były zawodnik FAME MMA niespodziewanie został ogłoszony jako włodarz organizacji PRIME SHOW MMA. Kasjusz wystąpił w walce wieczoru pierwszej edycji w Łodzi. Warto zaznaczyć, że Życiński wszedł do karty walk w ostatniej chwili. ”Don Kasjo” po 4-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Mateuszem Murańskim. ”Muran” był liczony, ale pokazał charakter i walczył do samego końca.

Wspomniana walka poniżej:

Don Kasjo o Szpilce!

Kasjusz Życiński w rozmowie z portalem FanSportu.pl ponownie wypowiedział się o Arturze Szpilce.

W boksie to, co chciałem pokazać, trzymałem na Artura Szpilkę. Ale nie wiadomo, czy dojdzie do tej walki, bo Artur chyba o***ał zbroje! Wycofał się nagle z freak fightów, miała być walka w marcu. Wiedział, że biorę na przecierę kogoś. No, nie spodziewałem się że Popek to będzie – chciałem trochę słabszego rywala (…) Miałem na Prime MMA 5. Tylko widzisz no. Artur już nagle po tamtej ostatniej walce z Denisem… No Denis nie ma żadnych wielkich umiejętności stójkowych, nie? To jak go trafił to chyba nagle poszedł po rozum do głowy ”O k***a Kasjusz ma jednak na pewno większe umiejętności”.

Zobacz także:

Weili Zhang chce zostać podwójną mistrzynią UFC! Co wy na to?

Weili Zhang (23-3) w ostatnim pojedynku ponownie została mistrzynią w wadze słomkowej. Reprezentantka Chin nie zamierza na tym poprzestać, bowiem zapewnia, że chce zostać podwójną mistrzynią największej organizacji na świecie.

Mocna wymiana zdań Boxdela z Nitro: Jesteś tchórzem i na żywo…  Widzieliście?

Dokładnie na twitterze doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy Michałem Baronem, a Sergiuszem Górskim. Czy ”Nitrozyniak” jeszcze kiedykolwiek zawalczy w organizacji FAME MMA? Zapewne wiele fanów Górskiego się nad tym często zastanawia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis