MMA PLNajnowszeLew KazimierczukDaro Lew znów mówi o Tomaszu Adamku: Ojoj chyba się pogniewamy! 

Daro Lew znów mówi o Tomaszu Adamku: Ojoj chyba się pogniewamy! 

Dariusz Kazmierczuk nie odpuszcza! Popularny ”Daro Lew” na twitterze ponownie mówi o naszym utytułowanym pięściarzu – Tomaszu Adamku. O co tym razem chodzi?

Lew

Przypomnijmy, że Dariusz w ostatnich dniach miał przesłanie do ”Górala”. ”Daro Lew” nie był jak widać zadowolony z ostatniej wypowiedzi naszego byłego mistrza świata w boksie.

Fajnie było kiedyś oglądać Adamka i nawet mu kibicowałem, ale teraz proszę od freak fightów się odpierniczyć i nie mówić, że ktoś nie umie się bić skoro to nie sport tylko show, a później trochę sportu.

Daro Lew ponownie o Adamku!

Dariusz Kazmierczuk postanowił na twitterze ponownie wspomnieć o Tomaszu Adamku. 

Słucham wywiadu Adamka naszego pięściarza ,którego zawsze ogladałem I kibicowałem ! a on ,mówi na chłopaków, którzy są daleko w tyle ,ze sa” Leszczami ” brak szacunku na każdym kroku ojojoj chyba się pogniewamy

”Daro Lew” stoczył drugi pojedynek w FAME MMA. W klatce był do rozwiązania konflikt z Filipem Marcinkiem. Trzeba przyznać, że Dariusz miał mocny początek. Dużo ciosów prostych i niskich kopnięć. Na twarzy Filipka pojawiły się oznaki walki. Chwila nieuwagi i… Daro Lew na deskach. Po drugim liczeniu sędzia przerwał walkę, która zakończyła się pod koniec pierwszej odsłony.

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [20-22.01.2023] Co będziecie oglądać?

Przed nami kolejny bardzo interesujący weekend dla fanów MMA. Sprawdźcie w naszym rozkładzie jazdy co warto obejrzeć w najbliższych dniach.

Marcin Najman oficjalnie wyzywa Adamka na pojedynek! Stawką pas… WKU! Co wy na to?

Kilkanaście godzin temu Marcin Najman opublikował film, w którym wyraża chęć na starcie z “Góralem”. Na szali ma być pas mistrza Europy federacji WKU (kick-boxing),a zainteresowanie walką ma być większe niż przy walce “El Testosteron” vs “Pudzian”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis