Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMADaro Lew poznał rywala na FAME 18. “Pierzasta Gęś” w strachu!

Daro Lew poznał rywala na FAME 18. “Pierzasta Gęś” w strachu!

Daro Lew się nie zatrzymuje! Po ostatniej wygranej decyzją sędziów nad Ludwiczkiem na gali High League 6, Dariusz Kaźmierczuk wystąpi na gali FAME 18! Prawie pięćdziesięcioletni mentalny młodzian poznał właśnie rywala na tę galę!

Daro Lew poznał rywala na FAME 18

Przypominamy, że FAME 18 odbędzie się 20 maja w łódzkiej Atlas Arenie. W walce wieczoru zobaczymy Amadeusza Ferrariego Roślika, najpierw w pojedynku z Kacprem Błońskim, a potem – jeśli medycy go do niej dopuszczą – z Marcinem Dubielem.

Daro Lew poznał rywala na FAME 18

Na gali tej wystąpi też popularny krzykacz – Daro Lew. Jego przeciwnikiem będzie Natań Marcoń, którego Daro nazywa “Pierzastą Gęsią”:

“PIERZASTY VS DARO LEW 🐾

Daro to już nie ten sam kociak, co kiedyś. Ostatnio wszedł na wyższy poziom po odblokowaniu kilku achievementów (walka w 2 i 3 rundzie), dzięki czemu udało mu się zapisać drugą wygraną w swoim rekordzie 🔥✅

To była kwestia czasu, jak Natan aka PIERZASTY (lub jak woła Darek – Pierzasta Gęś) przyjmie wyzwanie do walki rzucone już podczas FAME 16. To właśnie wtedy Natan przegrał w debiucie po trzech – pełnych krwi i mocnej bitki – rundach z Wiejskim Koksem. Teraz jest zmotywowany, by upolować Lwa 💥🦁

Kto zwycięży? Kto zostanie królem dżungli? #teamdarolew czy #teampierzasty? 🤠

MMA PANOWIE, MMA… 😎

THE HUNT BEGINS! 😈

Zobacz także:

Mocna wymiana zdań pomiędzy Zadorą, a Pasternakiem: Weź się za trenowanie, a nie… Co wy na to?

Dominik Zadora postanowił zareagować na jeden z postów dotyczących walki Michała Pasternaka w freakowej organizacji. W pewnym momencie doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy zawodnikami.

Zadyma przed UFC 287! Jorge Masvidal starł się z szukającym zaczepki Kevinem Hollandem [WIDEO] Widzieliście?

Gala UFC 287 odbędzie się już w najbliższy weekend, ale na kilka dni przed jej odbyciem powstała zadyma, którą sprowokował jeden z jej uczestników – Kevin Holland. Amerykanin zaczepił Jorge Masvidala i zaczęła się publiczna przepychanka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis