MMA PLNajnowszeFAME MMADaro Lew o skandalicznym zachowaniu Popka: Chcę pomodlić się za niego

Daro Lew o skandalicznym zachowaniu Popka: Chcę pomodlić się za niego

Jeden z najpopularniejszych obecnie freak fighterów – Daro Lew wypowiedział się o skandalicznym zachowaniu Popka Monstera, który w przypływie emocji zamieścił w swoich mediach społecznościowych filmik z mieszkania… prostytutki, gdzie miał dobierać się do jej psów.

Daro Lew o skandalicznym zachowaniu Popka

Całe zamieszanie z udziałem Popka i dwóch owczarków niemieckich skomentował także w sieci Marcin Różalski, który użył najmocniejszych z możliwych słów, by opisać zachowanie Pawła Mikołajuwa.

Więcej o tej aferze pisaliśmy poniżej:

Daro Lew o skandalicznym zachowaniu Popka: Chcę pomodlić się za niego

Teraz swoje trzy grosze komentarza do zachowania Popka zamieścił w sieci Daro Lew. Zawodnik FAME MMA szykujący się do jubileuszowej gali FAME 20, na której zmierzy się ze streamerem Xayoo, poniekąd tłumaczy Popka nazywając go dobrym człowiekiem, ale jednocześnie opętanym.

Lew deklaruje także chęć pomodlenia się za zdrowie Popka i jego walkę z nałogami:

“Popek Monster to dobry człowiek coś go OPĘTAŁO niestety nie mogę w najbliższym czasie udać się do Rzymu, ale po walce chce jechać pomodlić się za niego.” – napisał na portalu X.

A Wy co sądzicie o tym całym zamieszaniu wokół Popka? Czy zawodnik ten powinien zostać skreślony ze środowiska sportów walki, o co apelował Różal?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis