MMA PLNajnowszeKSWTrzy miliony? Mało! Mamed Khalidov i Tomasz Adamek z rekordową wypłatą w KSW!

Trzy miliony? Mało! Mamed Khalidov i Tomasz Adamek z rekordową wypłatą w KSW!

Mamed Khalidov i Tomasz Adamek z rekordową wypłatą w historii organizacji KSW! Takie informacje przekazał współwłaściciel Federacji KSW i zarazem osoba nadzorująca galę KSW Epic – Martin Lewandowski.

Mamed Khalidov i Tomasz Adamek z rekordową wypłatą

Przypominamy, że gala KSW Epic odbędzie się już 24 lutego w Arenie Gliwice. Walką wieczoru tego wydarzenia, będącego jednocześnie jubileuszem dwudziestolecia istnienia Federacji KSW będzie pojedynek pięściarski między legendą polskiego boksu – Tomaszem Adamkiem a legendą polskiego MMA – Mamedem Khalidovem.

Nic więcej nie trzeba dodawać, by zachęcić fanów do obejrzenia tej imprezy.

Trzy miliony? Mało! Mamed Khalidov i Tomasz Adamek z rekordową wypłatą w KSW!

Ważną kwestią tej walki jest także wynagrodzenie zawodników za wejście do okrągłej klatki Federacji KSW. Dziennik Fakt w rozmowie z Martinem Lewandowskim pociągnął współwłaściciela KSW za język i zapytał o gaże bohaterów main eventu.

Dotychczasowym największym wynagrodzeniem w historii Federacji KSW była gaża Mameda Khalidova i Mariusza Pudzianowskiego, którzy za swój pojedynek mieli zgarnąć około 3 milionów złotych..

Zdaniem Martina Lewandowskiego, wynagrodzenie za walkę wieczoru gali KSW Epic przebija dotychczasowe najwyższe wynagrodzenia w KSW:

“Wszystkich kwot z przeszłości nie znam, ale myślę, że ta walka zdecydowanie je przebija.” – przyznał Lewandowski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis