MMA PLNajnowszeKSWMartin Lewandowski: Młodsze pokolenia mają możliwość szukania autorytetów we właściwym miejscu! [WIDEO]

Martin Lewandowski: Młodsze pokolenia mają możliwość szukania autorytetów we właściwym miejscu! [WIDEO]

Dziś miał miejsce media trening przed zbliżającą się galą KSW Epic, która już dwudziestego czwartego lutego odbędzie się w Gliwicach. Jest to dodatkowa gala największej organizacji w naszym kraju, gdzie zobaczymy starcia w różnych formułach walki. Na dzisiejszym media treningu mogli pojawić się fani, którzy z bliska oglądali swoich ulubieńców oraz mogli zrobić sobie z nimi zdjęcie bądź zamienić słowo. 

Lewandowski

W main evencie dojdzie do hitowej walki w formule bokserskiej pomiędzy Tomaszem Adamkiem, a Mamedem Khalidovem.

Na tej samej gali mamy zobaczyć również starcia w innych formułach, bowiem jest to dodatkowa specjalna edycja. Na pierwszej gali Epic organizacja postanowiła także wrócić do turniejów, z których jest znana. Pod koniec lutego poznamy nowego mistrza wagi półciężkiej. Kto z kim zawalczy? O tym zdecydują fani – zapowiada się konkretnie!

Martin Lewandowski zapewnia!

Martin Lewandowski pojawił się w studiu podczas media treningu, gdzie odpowiedział na parę pytań Pauliny Klimek. Lewandowski był szczęśliwy widząc młodzież, która jest zainteresowana media treningiem oraz licznie podchodzi do zawodników po autograf i zdjęcie.

Martin podkreślił, że to jest właśnie miejsce, gdzie młodzież może szukać autorytetów.

Cała tak naprawdę nasza misja od początku było wprowadzenie MMA nawet nie chcę mówić na salony, ale żeby każdy kojarzył MMA jako pełnoprawną, pełnokrwistą dyscypliną sportową. To się dzieje na świecie, są organizacje światowe, które się zrzeszają i idziemy jako dyscyplina po taką sportowy szczyt czyli Igrzyska Olimpijskie, więc to zapewne się z czasem wydarzy. Były różne challenge na przestrzeni tych dwóch dekad. Na początku to było przedstawienie dyscypliny, później wejście w szersze rejony bardziej promocyjne, później wejście na tak zwane salony, a teraz bardzo się cieszę, że młodsze pokolenia mają możliwość szukania autorytetów we właściwym miejscu.     

Cały media trening i wspomniana wypowiedź poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis