MMA PLNajnowszeGROMDASkandal z udziałem Popka! Różal w mocnych słowach reaguje: Mam nadzieję, że całe środowisko cię wyklnie!

Skandal z udziałem Popka! Różal w mocnych słowach reaguje: Mam nadzieję, że całe środowisko cię wyklnie!

W sieci wypłynął skandal z udziałem freak fightera z przeszłością w topowych organizacjach mieszanych sztuk walki – Popka Monstera! Skandal, o którym teraz głośno jest w całej sieci! Interwencję w postaci filmu z przestrogą w stronę Popka nagrał także jego były trener – Marcin Różal Różalski!

Skandal z udziałem Popka

O co chodzi? Otóż, Popek w swoich mediach społecznościowych udostępnił niepokojący film, w którym opisuje wizytę u prostytutki i zapowiada zoofilię.

Drastyczne fragmenty nagrania znalazły się w sieci:

Co prawda, Popek nagrał już przeprosiny za swój materiał, który obiegł media społecznościowe i stał się dla freak fightera i zawodnika organizacji GROMDA ogromnym wizerunkowym problemem.

Przeprosiny Popka możecie zobaczyć poniżej:

Skandal z udziałem Popka! Różal w mocnych słowach reaguje: Mam nadzieję, że całe środowisko cię wyklnie!

Do sprawy odniósł się także Marcin Różal Różalski. Wielki miłośnik zwierząt i obrońca czworonogów wszelkiego gatunku opublikował na swoim instargramie film, w którym przestrzega Popka o konsekwencjach swojego zachowania.

Jak słyszymy w materiale Różala, Popek nazywany jest najgorzej jak to tylko możliwe:

“Ty zoofilu jebany, ciesz się tylko, że jak tutaj cię miałem pod nożem, to wyszedłeś o własnych siłach. Ty zoofilu jebany! Dziękuj temu, kto cię mi wpakował na garba! Popierdoleńcu jebany. Ty kurwa patusie. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że wzięli taką kurwę na ambasadora w federacji sportu walki jednej z najcięższych, gdzie walczą gladiatorzy, gdzie walczą wojownicy, gdzie większość ma psy. I co kurwo, naćpałabyś się i zrobiła to samo? Ty zoofilu jebany! Jesteś zwykłym cwelem! Tak jak pedofil, zoofilu jebany! Mam nadzieję, że cię środowisko wyklnie…”

Całe nagranie Różala poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis