MMA PLKSWDarko Stosić przed KSW 74: Kita nie zasłużył na rewanż

Darko Stosić przed KSW 74: Kita nie zasłużył na rewanż

Były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi ciężkiej KSW Darko Stosic przed zbliżającą się wielkimi krokami galą KSW 74 skomentował ponowne zestawienie go z Michałem Kitą. Zdaniem Serba, “Masakra” nie zasłużył na rewanż.

Darko Stosić przed KSW 74

Przypominamy, że gala KSW 74 odbędzie się w najbliższą sobotę 10 września w Ostrowie Wielkopolskim. Transmisja z tego wydarzenia – o ile nie będzie technicznych problemów – dostępna będzie na platformie Viaplay.

Darko Stosić przed KSW 74: Kita nie zasłużył na rewanż

Stosic, który w czerwcu 2021 roku znokautował Kitę w pierwszej rundzie w ich pierwszym pojedynku uważa, że Polak nie zasłużył tak szybko na rewanż. Jednak sytuacja z zestawieniem Stosica w KSW – jak to wyjaśnia sam zawodnik – jest nieco skomplikowana.

Serb wszystko tłumaczył w rozmowie opublikowanej na oficjalnej stronie Federacji KSW:

“Myślę, że Kita nie zasłużył na rewanż, ale to skomplikowane, bo nikt nie chce ze mną walczyć w wadze ciężkiej. Michał walczy z każdym i tylko on zaakceptował starcie ze mną.”

Stosic jest także przekonany co do tego, jak zakończy się jego drugi pojedynek z Michałem Kitą:

“To będzie dobra, stójkowa walka. Każdy chce ją zobaczyć. Ponownie ustrzelę go w pierwszej rundzie i wrócę do domu.”

Zobacz także:

KSW 74 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w najbliższy weekend Federacja KSW zawita po raz pierwszy do nowego miasta. W Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się bowiem gala KSW 74.

Adam Wieczorek przed walką na MMA Attack 4: Z Thompsonem mamy coś sobie do udowodnienia [WIDEO]

Adam Wieczorek wraca po niemal 4 latach przerwy i na gali MMA Attack 4 zawalczy z Olim Thompsonem. Obaj panowie w przeszłości walczyli w UFC i teraz spotkają się w klatce. – Mamy coś sobie do udowodnienia – mówi w wywiadzie z nami “Siwy”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis