MMA PLNajnowszeDariusz MichalczewskiDariusz Michalczewski szczerze o walce w klatce: Nie mogę robić z siebie pośmiewiska!

Dariusz Michalczewski szczerze o walce w klatce: Nie mogę robić z siebie pośmiewiska!

Dariusz Michalczewski jeden z najbardziej uznanych pięściarzy w naszym kraju został zapytany o potencjalny pojedynek w klatce. ”Tiger” nie miał wątpliwości i szybko zapewnił, że nie zamierza robić z siebie pośmiewiska. Michalczewski zaznaczył, że żadne pieniądze nie skłonią go do takiego starcia.

Michalczewski

55-latek to przede wszystkim były mistrz świata zawodowców federacji WBO, WBA, IBF w kategorii półciężkiej oraz WBO w kategorii junior ciężkiej. 

”Tiger” zakończył karierę pod koniec lutego 2005 roku. Była to walka na terenie Niemiec, gdzie Dariusz prowadził swoją zawodową karierę i odniósł największe sukcesy. Michalczewski w szóstej rundzie przegrał przed czasem z Fabrice Tiozzo (48-2, 32 KO) z Francji. Była to druga przegrana z rzędu, która spowodowała, że wojownik pochodzący z Gdańska zdecydował się na zakończenie barwnej kariery.

Michalczewski zabiera głos!

Dariusz Michalczewski w rozmowie z ”Faktem” został zapytany o potencjalny pojedynek w klatce. ”Tiger” od razu zapewnił, że żadne pieniądze nie przekonają go do takiego starcia.

Nie zgodziłbym się za jakiekolwiek pieniądze. Dziś już nikt by mnie nie przekupił. Jestem poważnym facetem. Choć czasami żarty się mnie trzymają, nie mogę z siebie pośmiewiska robić. Za nic nie wejdę do klatki

Ponadto został zapytany o freak fighty, które budzą w Polsce duże zainteresowanie.

To jest dla mnie mało ambitnie. Dzisiaj im coś jest głupsze, tym się lepiej sprzedaje. Nie ma to z logiką nic wspólnego. Jest coraz mniej autorytetów dla młodych. A dzieci biorą przykład z półgłupków

Zobacz także:

Juras opowiada o spinie z Tuivasą na gali UFC w Moskwie: To był już etap kuloodporności całkowitej! Co wy na to?

Łukasz Jurkowski pojawił się w programie ”Klatka po klatce” u Artura Mazura. Były to ”Pytania z sali”. Jan Błachowicz postanowił przypomnieć ”Jurasowi” o pewnej sytuacji z gali UFC w Moskwie. Jurkowski postanowił odpowiedzieć o sytuacji za kulis, gdy doszło do spiny z zawodnikiem wagi ciężkiej Taiem Tuivasą.

Mistrz KSW Robert Ruchała trenuje w jednym z najlepszych klubów sportów walki w USA! Widzieliście?

Co za wiadomość! Tymczasowy mistrz wagi piórkowej Federacji KSW Robert Ruchała od kilku dni trenuje w jednym z najlepszych klubów sportów walki w USA. Zawodnik z Nowego Sącza przygotowuje się tam do kolejnego pojedynku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis