MMA PLDaniel SkibińskiDaniel Skibiński na EFM SHOW – znamy rywala dla najlepszego polskiego “półśredniego”!

Daniel Skibiński na EFM SHOW – znamy rywala dla najlepszego polskiego “półśredniego”!

Foto: IplaTV

Daniel Skibiński wystąpi na gali EFM SHOW, a teraz poznaliśmy jego przeciwnika! Najlepszy polski “półśredni” już 9 kwietnia skrzyżuje rękawice z mocnym Irlandczykiem!

Daniel Skibiński to polski zawodnik MMA, grappler i zapaśnik. Swój debiut zaliczył osiem lat temu. W 2013 roku przegrał w pierwszej rundzie poprzez poddanie (duszenie zza pleców) z Kamilem Szymańskim. Po mieszanych werdyktach sędziów poszczególnych walk, kolejne otwarcie jego kariery miało miejsce w 2016 roku. Właśnie wtedy wygraną z Witalijem Slipenko zapoczątkował serię zwycięstw, która trwa do dziś.

Daniel Skibiński na EFM SHOW – znamy rywala dla najlepszego polskiego “półśredniego”!

Jego rywalem 9 kwietnia będzie John Michael Sheil. Irlandzki fighter swoją karierę zaczął w 2007 roku. Podczas tego czasu walczył m.in. dla brytyjskiej organizacji CWFC. Miał okazję sprawdzić się również we włoskiej federacji – FIGMMA. W 2019 przez TKO przegrał z Cristianem Brinzanem podczas Fight1 Promotion Street Fight Party 2.

Najlepsi dołączają do EFM SHOW

EFM Show to federacja sportowa MMA, organizator gali, która odbędzie się 9 kwietnia. Jednego wieczoru odbędzie się aż trzynaście starć. W formule Super Fight zmierzą się ze sobą Akop Szostak i Radosław Słodkiewicz. Main eventem będzie natomiast rywalizacja Michał Pasternak vs Maciej Różański.

Ponadto, najbardziej kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Extra Fight, czyli walka w najmniejszej klatce na świecie do upadłego. EFM SHOW zestawi najbardziej wytrawnych fighterów tego gatunku.

FIGHT CARD EFM SHOW

Main event:
MICHAŁ PASTERNAK (14-5) – MACIEJ RÓŻAŃSKI (12-3)

Super fight:
AKOP SZOSTAK (3-3) – RADOSŁAW SŁODKIEWICZ (0-1)

Co-Main event:
DANIEL “SKIBA” SKIBIŃSKI (16-5) – JOHN MICHAEL SHEIL (8-2)

Cage box:
PIOTR WOŁOWIK (3-3) – SZYMON BRONCEL (2-1)

Cage MMA:
ARKADIUSZ KASZUBA (1-0) – PATRYK GRZEMSKI (1-2)
GEORGI VALENTINOV (21-5) – IGOR MICHALISZYN (7-2)
TOMASZ JANISZEWSKI (6-5-0) – KRZYSZTOF “BIG MAN” WIŚNIEWSKI (2-0)
TUOMAS GRONVALL (6-3-1) – MARCIN MALESZEWSKI (2-0)
JOSE TORRES (1-0) – GIORGI ESIAVA (2-1)
MAGDALENA LOSKA (0-0) – KAYLEE VOS (1-2)

Cage K1:
DANIEL ILIEV (15-2) – DAMIAN OSTĘP (3-3)

Takiej rywalizacji w polskim MMA jeszcze nie było. Widzem Gali będzie mógł zostać każdy. To możliwe dzięki dostępowi przez platformę streamingową PPV. Widzimy się 9 kwietnia!

Zobacz także:

FEN 33 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w najbliższą sobotę odbędzie się gala FEN 33. Tym razem zrezygnowano z systemu PPV i galę zobaczymy w telewizji (jak również w Internecie).

UFC 260: Miocic vs. Ngannou 2 z udziałem Michała Oleksiejczuka – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

W najbliższy weekend odbędzie się kolejna numerowana gala UFC. W rozpisce znalazła się walka mistrzowska. Wystąpi też polski zawodnik.

Czekając na FEN 33: tak nokautuje bohater walki wieczoru [+ZAPOWIEDŹ GALI]

Czekając na nadchodzącą wielkimi krokami galę FEN 33 zapraszamy do obejrzenia akcji, która charakteryzuje bohatera walki wieczoru imprezy – Kacpra Formelę. Organizacja Fight Exclusive Night zaprezentowała także oficjalną zapowiedź gali.