MMA PLNajnowszeClout MMADaniel Omielańczuk omawia walkę z Denisem Załęckim na Clout MMA 2: Księżniczka chce, by było po jego [WIDEO]

Daniel Omielańczuk omawia walkę z Denisem Załęckim na Clout MMA 2: Księżniczka chce, by było po jego [WIDEO]

Daniel Omielańczuk to bohater walki wieczoru nadchodzącej gali Clout MMA 2. W rozmowie z portalem MMA.PL, były zawodnik KSW i UFC omawia walkę z Denisem Załęckim, która będzie main eventem wspomnianej imprezy.

Daniel Omielańczuk omawia walkę z Denisem Załęckim

Przypominamy, że walka Załęcki vs Omielańczuk odbędzie się 28 października w Orlen Arenie w Płocku. Wspomniane starcie będzie oczywiście walką wieczoru całego wydarzenia, która przyciąga uwagę kibiców z każdego zakątka zainteresowania sportami walki w Polsce.

Daniel Omielańczuk omawia walkę z Denisem Załęckim na Clout MMA 2: Księżniczka chce, by było po jego

Omielańczuk w rozmowie z portalem MMA.PL odsłonił nieco kulis negocjacji pojedynku z Denisem Załęckim i zaznaczył, że ten wprowadza zmiany w zapisach kontraktowych do ich konfrontacji:

“Pierwsze słowa mojego menadżera to były takie, że nie może być wszystko pod dyktando Załęckiego, po czym się okazuje, że po konferencji zmienia formułę walki, bo podpisaliśmy się na K-1, a on zmienia na boks, no to troszkę mi się nie podoba. Bo znowu są jego zasady – Księżniczka chce, by znowu było po jego myśli. Nie przeszkadza mi ten boks, ale nie podoba mi się to, że znowu wszystko jest pod jego. Ja chciałem, żeby był boks, małe rękawiczki i tak miało być, ale żeby do tego dodać łokcie. Ja rozumiem, że jeśli on ma kontuzję, operację kolana, to dobra. Chociaż go nienawidzę, to jestem w stanie to przeżyć, niech będzie bez kopnięć, ale dlaczego nie ma być łokci? On nie ma żadnej kontuzji łokcia. Przynajmniej nic mi na ten temat nie wiadomo.”

Cały wywiad portalu MMA.PL z Danielem Omielańczukiem do sprawdzenia poniżej:

A Wy jak myślicie, kto wygra nadchodzącą walkę między Denisem Załęckim a Danielem Omielańczukiem na Clout MMA 2?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis