MMA PLNajnowszeDaniel OmielańczukDaniel Omielańczuk o sytuacji z Denisem Załęckim: Tego wybaczyć mu nie mogę….

Daniel Omielańczuk o sytuacji z Denisem Załęckim: Tego wybaczyć mu nie mogę….

Daniel Omielańczuk w rozmowie z Filipem Lewandowski został zapytany o sytuację z Denisem Załęckim. Jeden z najbardziej doświadczonych ciężkich w naszym kraju zdradził, że pojawiła się propozycja walki z ”Bad Boyem”.

Załęcki

Denis najbliższy pojedynek stoczy osiemnastego marca na gali High League 6 w Katowicach. Już niebawem mamy poznać przeciwnika wojownika z Torunia. Warto zaznaczyć, że ze względu na kontuzje Denis najprawdopodobniej zawalczy w boksie w małych rękawicach.

Załęcki ostatni pojedynek stoczył na gali High League 4 w Gliwicach. Było to wyczekiwane starcie z Arturem Szpilką. ”Bad Boy’ przegrał w pierwszej rundzie z popularnym ”Szpilą”.

Omielańczuk: Była, gdzieś tam propozycja!

Daniel Omielańczuk ponownie został zapytany o Denisa Załęckiego.

– Gorący temat Denis Załęcki dalej się słyszy..

Chyba nie jest gorący temat, już troszkę minął. Słuchaj, to co miałem do powiedzenia na temat tego człowieka, to już powiedziałem, więc nie ma dalej co ciągnąć. Jego zachowanie było słabe, przegiął w kilku momentach i tyle nie.      
– To ostatnie pytanie w tym wątku. Powiedział, że on da Ci walkę ze względu na różne okoliczności. Jakbyś się do tego odniósł?  

Wiesz co, nie lubię jeżeli ktoś wykorzystuje moją sytuację rodzinną, chodzi tu o moją córkę. Powiedział, że to dla córki i tak dalej, chce się nagle wybielić, ale kurczę to co powiedział, co nagrał na mnie i potem usunął, to i tak już tego nie cofnie i tego ja mu wybaczyć nie mogę.      

– Widzieliście się, kiedyś na żywo?

Nie widzieliśmy się.

Były też pytania od widzów.

– Czy znokautujesz Denisa w pierwszej rundzie?

(Śmiech) Słuchaj na razie musi dojść do takiej walki. Była, gdzieś tam propozycja. Wiadomo nie w MMA, bo to co Denis powiedział, że w MMA nie chciałby się bić. Ja zgadzam się na każde warunki jakie tam były, aby się zgadzały pieniążki. Jeżeli mam się z kimś bić na jego zasadach, to we freakach chce mieć z tego jakieś sianko.       

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Marcin Wrzosek chciałby zmierzyć się z Murańskim: Stwierdził, że ja atakuje jego tatę! Co wy na to?

Marcin Wrzosek w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco przyznał, że chciałby w niedalekiej przyszłości zmierzyć się z Mateuszem Murańskim. ”Polish Zombie” ma do wyjaśnienia z ”Muranem” pewną sytuację.

Sylwester Wardęga wyznał czego brakuje KSW: Czemu influencerzy są popularni w sieci?

Wczoraj odbyła się konferencja przed galą KSW 77. Podczas niej, Adam Soldaev poruszył ciekawą kwestię. Zaistniałą sytuację skomentował Sylwester Wardęga.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis