MMA PLNajnowszeDaniel OmielańczukDaniel Omielańczuk dalej chętny na walkę z Denisem Załęckim: Musi to być wyjaśnione!

Daniel Omielańczuk dalej chętny na walkę z Denisem Załęckim: Musi to być wyjaśnione!

Daniel Omielańczuk w ostatniej rozmowie z naszym portalem wypowiedział się o potencjalnej walce z Denisem Załęckim. Były zawodnik UFC zapewnia, że dalej jest otwarty na starcie z ”Bad Boyem” w freakowej organizacji. Omielańczuk zaznaczył, że muszą sobie wyjaśnić pewne sprawy.

Denis Załęcki ostro o Danielu Omielańczuku: Jest je*anym zwykłym pajacem! Powiem mu to w twarz!
Foto: Denis Załęcki ostro o Danielu Omielańczuku: Jest je*anym zwykłym pajacem! Powiem mu to w twarz!

Daniel ostatnie starcie odnotował na pierwszej gali KSW na terenie Czech. Reprezentant WCA Fight Team ostatecznie zmierzył się z innym weteranem – Michałem ”Masakrą” Kitą. Walka zakończyła się przegraną Daniela przed czasem w trzeciej odsłonie.

”Bad Boy” ostatnią walkę stoczył na High League 6 w Katowicach. Było to zestawienie z Pawłem ”Tyborim” Tyburskim w formule bokserskiej. Załęcki przegrał już w pierwszej odsłonie.

Omielańczuk dalej otwarty!

Daniel Omielańczuk w rozmowie z naszym portalem wyznał, że dalej jest otwarty jeśli chodzi o walkę z Denisem Załęckim w High League.

Czekam. On ma niby kontuzję. Ja mam kontuzje na dwóch kolanach. Żadna tajemnica. Możemy porównać nasze rezonanse, to mu się zrobi głupio. Naprawdę głupio. Jestem cały czas otwarty, bo uważam, że za dużo powiedział w stosunku do mnie rzeczy niefajnych i musi to być wyjaśnione. Są rzeczy, które trzeba wyjaśnić (…)  MMA, boks, kickboxing. Nie robi mu żadnej różnicy. 

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

“Boks syjamski”? Bob Sapp wraca by stoczyć walkę w niecodziennej formule! [WIDEO]

Już pierwszego kwietnia odbędzie się kolejna edycja Fight Circus. To już szósta odsłona najdziwniejszego wydarzenia w świecie sportów walki! Walkę na gali stoczą między innymi Bob Sapp czy były mistrz UFC…

Omielańczuk o walce Załęckiego: Tam nie ma kontuzji nogi tylko jest kontuzja i to mocna głowy! [WIDEO] Widzieliście?

Daniel Omielańczuk w rozmowie z naszym portalem został zapytany o ostatnią galę High League 6, która odbyła się w Katowicach. Padło również pytanie o walkę Denisa ”Bad Boya” Załęckiego, który już w pierwszej odsłonie musiał uznać wyższość Pawła ”Tybori” Tyburskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis