MMA PLNajnowszeElite FightersDaniel Magical w Elite Fighters? Patostreamer z Torunia zapowiada swój udział w gali!

Daniel Magical w Elite Fighters? Patostreamer z Torunia zapowiada swój udział w gali!

Czy Daniel Magical znajdzie swoje miejsce w nowo powstałej organizacji Elite Fighters? Znany w polskim internecie patostreamer z Torunia zapowiedział swoją obecność na premierowej gali tego organizatora.

Daniel Magical w Elite Fighters
Foto: Facebook/ DanielMagical

Wypowiedź Daniela Magicala pojawiła się na oficjalnym koncie Elite Fighters na Instagramie. Wsparł on tam innego uczestnika Elite Fighters – Bodychrista oraz zapowiedział swoją obecność na pierwszej edycji.

Na razie nie znamy konkretów dotyczących Elite Fighters. Ani daty ani większej części rozpiski, ale projekt ten zaczyna nabierać rozpędu.

Daniel Magical w Elite Fighters? Patostreamer z Torunia zapowiada swój udział w gali!

Brak opisu.

Daniel Zwierzyński ma za sobą jedną walkę w formule MMA. Magical na gali FAME MMA 2 przegrał przez kontuzję z Rafonixem. Patocelebryta w starciu tym doznał koszmarnego złamania nogi przy próbie kopnięcia:

FAME MMA: Magical apeluje o rewanż z Rafonixem! - MMA PL

Później torunianin miał być rywalem Bonusa BGC w walce na liście na Punchdown 3. Magical z tego starcia jednak się wycofał, a “Łazarski Luj” ostatecznie zmierzył się z Bodychristem, z którym walkę na Punchdown 3 wygrał.

Zobacz także:

FEN 33 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w najbliższą sobotę odbędzie się gala FEN 33. Tym razem zrezygnowano z systemu PPV i galę zobaczymy w telewizji (jak również w Internecie).

UFC 260: Miocic vs. Ngannou 2 z udziałem Michała Oleksiejczuka – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

W najbliższy weekend odbędzie się kolejna numerowana gala UFC. W rozpisce znalazła się walka mistrzowska. Wystąpi też polski zawodnik.

Czekając na FEN 33: tak nokautuje bohater walki wieczoru [+ZAPOWIEDŹ GALI]

Czekając na nadchodzącą wielkimi krokami galę FEN 33 zapraszamy do obejrzenia akcji, która charakteryzuje bohatera walki wieczoru imprezy – Kacpra Formelę. Organizacja Fight Exclusive Night zaprezentowała także oficjalną zapowiedź gali.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis