MMA PLConor McGregorDana White zapowiedział powrót Conora McGregora. Wskazał rywala i termin walki!

Dana White zapowiedział powrót Conora McGregora. Wskazał rywala i termin walki!

Foto: Facebook/. Conor McGregor

Szef UFC Dana White zapowiedział powrót do oktagonu Conora McGregora. Sternik największej organizacji MMA na świecie w środowym programie “The Jim Rome Show” podał konkretne informacje w sprawie następnej walki “Notoriousa”.

Wygląda na to, że Irlandczyk jest zdeterminowany do szybkiego powrotu do oktagonu.

Dana White zapowiedział powrót Conora McGregora. Wskazał rywala i termin walki!

“Conor jest gotowy do walki. Conor chce znowu wejść do oktagonu. Chce rewanżu z Dustinem Poirierem i chce go najszybciej jak tylko będzie on możliwy. Pracujemy nad tym. Mam nadzieję, że do tej walki dojdzie latem.” – stwierdził White.

Zdaniem szefa UFC, Conor McGregor ma istną obsesję na punkcie rewanżu z “Diamentem”. Obsesja ta jest podobna do tej, jaką miał po porażce z Natem Diazem

“Conor ma obsesję. Ta porażka umiejscowiła go z powrotem w dobrym miejscu. To klasyczna sytuacja jak z “Rocky III”. Trudno było podnieść się do walki będąc na jachtach i nosząc ciuchy od Versace i mając wszystkie pieniądze świata. Po tej przegranej jest już zupełnie inaczej.”

Przypominamy, że druga walka między Poirierem a McGregorem odbyła się w styczniu na UFC 257. Starcie to wygrał “Diament” przez TKO w drugiej rundzie. W rywalizacji między tymi zawodnikami jest zatem jeden do jednego.

Kto według Was wygra trzecie starcie między Poirierem a McGregorem?

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [06-07.03.2021]

Najbliższy weekend w MMA zapowiada się niezwykle ciekawie. Czeka nas najprawdopodobniej najważniejsza walka w historii polskiego MMA. Nie zabraknie również sportu w wydaniu nieco bardziej rozrywkowym.

Jan Błachowicz i Israel Adesanya twarzą w twarz przed UFC 25

Za nami oficjalna konferencja prasowa przed galą UFC 259. Bohaterowie wszystkich walk mistrzowskich po jej zakończeniu spotkali się twarz w twarz ze swymi rywalami.