MMA PLBoksDana White wskazał swój typ na walkę Jake Paul vs. Tyron Woodley: To nie ten sam zawodnik co kiedyś

Dana White wskazał swój typ na walkę Jake Paul vs. Tyron Woodley: To nie ten sam zawodnik co kiedyś

Prezes UFC Dana White wskazał swój typ na walkę bokserską między youtuberrem Jakem Paulem a byłym mistrzem wagi półśredniej Tyronem Woodleyem.

Ich pojedynek odbędzie się 28 sierpnia. Będzie to druga walka z rzędu, w której Jake Paul podejmie rękawice z byłym mistrzem MMA. Wcześniej youtuber znokautował w pierwszej rundzie Bena Askrena – byłego mistrza Bellatora i One Championship.

Czy tym razem uda mu się wygrać w walce z byłym mistrzem UFC?

Dana White wskazał swój typ na walkę Jake Paul vs. Tyron Woodley: To nie ten sam zawodnik co kiedyś

Dana White w poprzedniej walce Jake’a Paula stawiał na Bena Askrena i teraz nie chce popełnić podobnego błędu w predykcji. Dlatego – mimo iż ma swojego wyraźnego faworyta – nie jest już przekonany do zwycięstwa swojego byłego zawodnika:

“Tyron Woodley ma nokautujący cios. W swojej karierze posłał spać wielu rywali. Ale dzisiejszy Tyron Woodley nie wygląda jak Tyron Woodley z przeszłości, który wszystkich pokonywał. Tyron Woodley nie wygrał od trzech lat. Na dodatek ma 40 lat. I wchodzi tam z gościem, który potrafi się bić.

Kiedy ostatni raz widzieliśmy Woodley’a wyglądającego jak on? Moim zdaniem i tak Woodley powinien znokautować Jake’a Paula, ale trzeba pamiętać, że to nie jest już ten sam Woodley co kiedyś.”

Zobacz także:

To dopiero zaskoczenie! Szulakowski poza KSW?

Wedle doniesień portalu MMA – bądź na bieżąco, Grzegorz „Szuli” Szulakowski przestał być zawodnikiem KSW. Co dalej z karierą 34-latka?

Andrzej Kostyra komentuje przegraną Szpilki: Życzę Arturowi dużo zdrowia!

Pojedynek Artura Szpilki (24-5, 16 KO) z Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO) wzbudził bardzo duże zainteresowanie. Walkę wieczoru Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie tym razem skomentował ekspert – Andrzej Kostyra. 

”Szczena” w niedalekiej przyszłości jest otwarty na starcie z… Mariuszem Pudzianowskim!

Ryszard Dąbrowski mierzy wysoko! Popularny ”Szczena” chciałby na dłużej zagościć w mieszanych sztukach walki. Ryszard jest otwarty, aby w niedalekiej przyszłości doszło do jego starcia z… Mariuszem Pudzianowskim (14-7).