MMA PLArtur SzpilkaAndrzej Kostyra komentuje przegraną Szpilki: Życzę Arturowi dużo zdrowia!

Andrzej Kostyra komentuje przegraną Szpilki: Życzę Arturowi dużo zdrowia!

Pojedynek Artura Szpilki (24-5, 16 KO) z Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO) wzbudził bardzo duże zainteresowanie. Walkę wieczoru Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie tym razem skomentował ekspert – Andrzej Kostyra. 

Szpilka

Początek był wyśmienity w wykonaniu ”Szpili”. Wojownik z Wieliczki jednym z pierwszym ciosów posłał rywala na deski. Każde uderzenie dochodziło do celu i robiło wrażenie. Chwila nieuwagi i zaczynają się wielkie problemy Artura. Szpilka aż trzykrotnie leżał na deskach.

Kostyra o Szpilce: Nie wiem, czy powinien wracać po tylu przegranych…

Andrzej Kostyra ekspert bokserski, a zarazem uznany dziennikarz na swoim kanale YouTube wypowiedział się o ostatniej walce Artura Szpilki (24-5, 16 KO). Kostyra nie jest przekonany co do tego czy ”Szpila” powinien toczyć następne pojedynki.

Wszyscy są przekonani, że to jest koniec Artura Szpilki… Ja bym nie był taki pewien! Na pewno to jest koniec jego jako pretendenta w poważnym boksie, tutaj to już nie ulega wątpliwości, ale nie zamykałbym przed nim drzwi do ponownych występów bokserskich. Nie wiem, czy powinien wracać po tylu przegranych i knock downach z rąk Jenningsa, Wildera, Chisory, Adama Kownackiego, czy teraz Łukasz Różańskiego… Ja na pewno nie będę mu radził, bo nie jestem osobą kompetentną (…) Ja mogę powiedzieć tylko jedno, życzę mu dużo zdrowia, bo wiem, jak ciężkich kawałkiem chleba jest boks

Knockout Boxing Night 15: Szpilka vs. Różański – wyniki:

kat. bridger: Łukasz Różański (13-0, 12 KO) pok. Artur Szpilka (24-4, 16 KO) przez KO, 1 runda – o pas WBC International
kat. cruiser: Mateusz Masternak (44-5, 29 KO) pok. Adam Balski (15-1, 9 KO) przez jednogłośną decyzję (98-92, 99-91, 99-91) – o pas IBF Intercontinental
kat. półciężka: Paweł Stępień (15-0-1, 11 KO) pok. Denneb Diaz (14-1, 11 KO) przez nokaut, Runda 5 – o pas IBF Intercontinental
kat. ciężka: Michał Choiński pok. Bartosz Graczyk przez TKO, Runda 1
kat. ciężka: Szymon „TAXI Złotówa” Wrzesień pok. Tomasz „Fit Dzik” Łomnicki przez decyzję (30-26)
kat. superpółśrednia: Piotr Biś (4-0, 2 KO) vs. Sebastian Wojtan (1-0, 1 KO)
kat. cruiser: Artur Górski (2-0) pok. Bartosz Barczyński (3-4, 2 KO) przez jednogłośną decyzję (39-37, 40-36, 39-37)
kat. półśrednia: Pablo Mendoza (10-8, 9 KO) pok. Damian Kiwior (8-2-1, 1 KO) przez nokaut, Runda 2
kat. półśrednia: Aleksander Bereżewski (2-0, 2 KO) pok. Bronislav Kubin (20-27-2, 12 KO) przez TKO, Runda 1

Floatery (walki płynnie mogą trafić w środek rozpiski):
kat superciężka: Olaf Pera vs. Maksymilian Kula – boks olimpijski
kat półciężka: Sebastian Kusz pok. Mateusz Bubicz przez decyzję – boks olimpijski
kat. półciężka: Kamil Lamczyk vs. Klemens Szczepaniak – boks olimpijski

Zobacz także:

Ujawniono ilość sprzedanych PPV na galę KBN 15: Szpilka vs Różański, Mateusz Borek: Solidny wynik, najlepszy od czasu… Zaskoczeni?

Ujawniono ilość sprzedanych PPV na minioną galę Knockout Bouxing Night 15: Szpilka vs Rózański, która odbyła się w niedzielę 30 maja. Wynik sprzedażowy podał organizator imprezy Andrzej Wasilewski.

Dariusz Michalczewski ostro po przegranej Szpilki: Wzrasta ryzyko, że stanie się kaleką! Widzieliście?

Dariusz Michalczewski (48-2, 38 KO) w rozmowie z TVP Sport w mocnych słowach wypowiedział się o ostatnim pojedynku Artura Szpilki (24-5, 16 KO). Były mistrz świata uważa, że ”Szpila” powinien zakończyć karierę sportową.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis