MMA PLNajnowszeDana White“Dana White powinien się wstydzić!” – mocna opinia byłego wrestlera po premierze Power Slap League [WIDEO]

“Dana White powinien się wstydzić!” – mocna opinia byłego wrestlera po premierze Power Slap League [WIDEO]

W środę wieczorem w amerykańskiej telewizji zadebiutował nowy projekt szefa UFC – liga walk na liście, czyli Power Slap League. Wydarzenie to było transmitowane na kanale TBS i jak zwykle wzbudziło skraje emocje. W sieci pojawiła się m.in. mocna opinia byłego wrestlera, który po premierze pierwszego odcinka wspomnianego show skrytykował szefa UFC.

po premierze Power Slap

Były wrestler i zawodnik WWE, a obecnie neurobiolog Chris Nowinski zwrócił się bezpośrednio do szefa UFC, który dowodzi nowym projektem o nazwie Power Slap, żeby ten przestał kontynuować kontrowersyjne show.

Mocna opinia byłego wrestlera po premierze Power Slap League

Nowinski napisał na Twitterze opinię, w której – powołując się na swoją wiedzę i obawy po tym co widział – boi się o zdrowie uczestników coraz popularniejszej na świecie rozrywki. Były wrestler poszedł nawet dalej i pretensjonalnie wypowiada się o dzisiejszym komercyjnym świecie:

“To jest takie smutne. Zwróćcie uwagę na postawę przy tym pierwszym uderzeniu. Po tym on może już nigdy nie być tym samym człowiekiem. Dana White i TBS powinni się wstydzić. Czysta eksploatacja. Co będzie następne? “Kto przetrwa dźgnięcie nożem?”

W Polsce już doszło kiedyś do tragedii na gali slapfightingu. Na jednej z gal Punchdown poważnych urazów, które potem okazały się śmiertelne doznał były strongman Artur “Waluś” Walczak. Po tamtych wydarzeniach projekt Punchdown w Polsce upadł.

A Wam podoba się ten rodzaj rozrywki?

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [20-22.01.2023] Co będziecie oglądać?

Przed nami kolejny bardzo interesujący weekend dla fanów MMA. Sprawdźcie w naszym rozkładzie jazdy co warto obejrzeć w najbliższych dniach.

Marcin Najman oficjalnie wyzywa Adamka na pojedynek! Stawką pas… WKU! Co wy na to?

Kilkanaście godzin temu Marcin Najman opublikował film, w którym wyraża chęć na starcie z “Góralem”. Na szali ma być pas mistrza Europy federacji WKU (kick-boxing),a zainteresowanie walką ma być większe niż przy walce “El Testosteron” vs “Pudzian”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis