MMA PLBoksWasilewski mocno po gali High League 4: Teraz Polacy chcą oglądać takie zerowe wygłupy?

Wasilewski mocno po gali High League 4: Teraz Polacy chcą oglądać takie zerowe wygłupy?

Andrzej Wasilewski zabrał głos po gali High League 4. Uznany promotor boksu oglądał wydarzenie w Gliwicach ze względu na występ Artura Szpilki. Pięściarz z Wieliczki ma za sobą drugie zawodowe zwycięstwo w mieszanych sztukach walki. ”Szpila” w pierwszej rundzie pokonał Denisa Załęckiego.

Wasilewski

“Szpila” to jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zawodników sportów walki w Polsce. W profesjonalnym ringu, na zasadach boksu, stoczył 29 walk, z czego wygrał 24. Należał do ścisłej światowej czołówki wagi ciężkiej. Konfrontował się o pas mistrza świata WBC, a także zdobywał regionalne i młodzieżowe pasy tej federacji.

Mierzył się z takimi gwiazdami jak Bryant Jennings, Tomasz Adamek, Deontay Wilder, Adam Kownacki, Mariusz Wach czy Dereck Chisora. Pokonał między innymi Adamka i Wacha. O tych walkach mówiła cała Polska!

Wasilewski zabrał głos!

Andrzej Wasilewski postanowił wypowiedzieć o sobotniej gali High League 4. Ponadto było też o występie Artura Szpilki i Kamilu Łaszczyku.

Obejrzałem te galę freak fight. Piękne efekt wizualne. I niestety kompletnie nic więcej. Mamy piękną historię w sportach walki Pietrzykowski, Kulej, Michalczewski, Golota, Adamek, Diablo, Sadurski, Supron, Legienie, Piotrowski – teraz Polscy chcą oglądać takie zerowe wygłupy?😂😡

Walka, czy też występ jakiegoś pięściarza, a już szczególnie czynnego, na jakiejś gali freak, MMA, Pato MMA czy zwał jak zwał to jakbyś tancerkę baletnice wystawiał na tańce w klubie go go

Tu nawet nie było walki. Jacyś kretyni z neta twierdzą że były bomby i wynik mógł iść w obie strony. Ci kretyni nie rozumieją że Wilder bije inaczej niż faceci w podrzędnych freak fightow

Nie promuje Artura i to już nie moja sprawa. Chciałem obejrzeć bo jednak mój wychowanek i ponoć mega sportowe eventy. Według mnie, poza efektami, totalna porażka . Oczywiście w kategoriach sportowych które mnie interesują

Zobacz także:

Łukasz Jurkowski zapytany o walkę z Denisem Załęckim! Popularny ”Juras” zabiera głos! Widzieliście?

Łukasz Jurkowski (17-12) na twitterze został zapytany o potencjalny pojedynek z Denisem Załęckim. Popularny ”Juras” postanowił odpowiedzieć.

Vaso Bakocević przed walką z Murańskim: Dostaję mnóstwo wiadomości z Polski. Ludzie go nienawidzą i chcą, żebym go.. Co wy na to?

Znany z walk w KSW i Bellatorze Vaso Bakocević będzie rywalem Mateusza Murańskiego w co-main evencie gali MMA Attack 4 w Będzinie. Przyjmując ofertę od polskiej organizacji, “Psychopata” nie spodziewał się, że będzie faworytem kibiców, którzy tłumnie piszą do niego z życzeniami zwycięstwa nad “Młodym Muranem”. – Ludzie nienawidzą tego gościa i chcą, żebym urwał mu głowę. I tak bym to zrobił! – zapewnia 33-letni Bakocević.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis