MMA PLDana WhiteDana White otwarty na walkę Błachowicz vs Teixeira: Znowu udowodnił, że się mylę

Dana White otwarty na walkę Błachowicz vs Teixeira: Znowu udowodnił, że się mylę

Dana White jest otwarty na walkę Błachowicz vs Teixeira, zwłaszcza po minionym występie Brazylijczyka na gali UFC on ESPN+ 40. Tam 41-letni Teixiera poddał w trzeciej rundzie faworyzowanego Thiago Santosa i został najpoważniejszym kandydatem do walki o pas mistrzowski wagi półciężkiej.

A ten jest obecnie w posiadaniu Jana Błachowicza. Polak został pełnoprawnym mistrzem wagi półciężkiej we wrześniu, kiedy to znokautował Dominicka Reyesa w pojedynku o zwakowany tytuł mistrzowski.

Dana White otwarty na walkę Błachowicz vs Teixeira: Znowu udowodnił, że się mylę

Szef UFC w rozmowie z Laurą Sanko odniósł się do próśb Teixeiry na temat przyznania mu walki o tytuł mistrzowski w dywizji do 93 kilogramów. Brazylijczyk obecnie znajduje się w serii pięciu wiktorii z rzędu i jak nikt inny w tej kategorii wagowej zasługuje na walkę o pas.

Dana White przychylił się do próśb Brazylijczyka:

“Siedziałem tam i słuchałem jego wywiadu. Nie myli się. Powiedział, że zasługuje na walkę o pas i że jest tutaj od zawsze. Ma świetną passę, dzisiaj wyglądał świetnie. To zabawne, bo za każdym razem, kiedy wątpię w tego gościa, on robi coś takiego, że udowadnia, że się myliłem. Dzisiaj znowu udowodnił, że się mylę. Glover wyglądał niesamowicie. Teraz musimy coś wymyśleć. Traktuję Glovera poważnie i zgadzam się z tym, co mówił. Nie będę już w niego wątpił.”

Co ciekawe, Jan Błachowicz już zgodził się na walkę z Gloverem Teixeirą. Polak zaprosił Brazylijczyka do tańca w oktagonie w marcu przyszłego roku.

Zobacz także:

Jan Błachowicz po wygranej Teixeiry: Totalnie zasługujesz na walkę o pas!

Jan Błachowicz zabrał głos po wygranej Glovera Teixeiry nad Thiago Santosem, która uczyniła doświadczonego Brazylijczyka pierwszym pretendentem w dywizji półciężkiej.

Bonusy po UFC on ESPN+ 40: Glover Teixeira pominięty!

Bonusy po minionej gali UFC on ESPN+ 40 rozdane! W wyróżnieniach zabrakło Glovera Teixeiry, który przeżywa drugą młodość i po wygranej nad Thiago Santosem znalazł się bardzo blisko walki o pas mistrzowski wagi półciężkiej.