MMA PLMarcin TyburaDana White chwali Hardy’ego po przegranej z Tyburą: Wyglądał cholernie dobrze!

Dana White chwali Hardy’ego po przegranej z Tyburą: Wyglądał cholernie dobrze!

Dana White postanowił pochwalić Grega Hardy’ego po jego ostatniej przegranej z naszym reprezentantem Marcinem Tyburą (21-6). Prezydent UFC uważa, że były futbolista amerykański w tym pojedynku wyglądał dobrze..

Do walki doszło dziewiętnastego grudnia w Las Vegas. Tybura odnotował czwartą wygraną z rzędu – wszystkie miały miejsce w 2020 roku. Polak miał spore problemy w pierwszej rundzie z Gregiem Hardym. Amerykanin od początku szukał mocnego ciosu i dochodził do celu. Tybura był wstrząśnięty, ale szybko doszedł do siebie.

W drugiej rundzie Marcin zdobywał przewagę w stójce. Polak poszedł po sprowadzenie,a z góry pracował ciosami. Potrzebna była dłuższa seria, aby sędzia przerwał walkę. Hardy przy tym był koszmarnie zmęczony.

Dana White chwali Grega Hardy’ego!

Prezydent UFC w podcaście NYup postanowił pochwalić Grega Hardy’ego. Dana White podkreśla, że 32-latek w ostatnim pojedynku wyglądał naprawdę dobrze.

Wyglądał cholernie dobrze. Przegrał ostatnią walkę, ale do momentu porażki wyglądał naprawdę bardzo dobrze (…) Naprawdę poradził sobie bardzo dobrze. Nie spodziewałem się, że zostanie na tak długo, szczególnie w dywizji ciężkiej. Jest tam trochę mocnych gości, ale on radzi sobie bardzo dobrze.

Hardy sprawił niespodziankę już w 2019 roku, gdy doszło do jego zestawienia z Aleksandrem Volkovem. Greg dopiero na punkty przegrał z faworyzowanym Rosjaninem. Amerykanin w tym roku stoczył trzy pojedynki. Wcześniej – w maju wypunktował Yorgana De Castro, a w październiku przed czasem odprawił Maurice Greene. 

Zobacz także:

Szpilka podsumowuje 2020 rok! ”Szpila” jeszcze zaskoczy?

Artur Szpilka postanowił podsumować 2020 rok, który był ciężki dla naszego boksera. ”Szpila” zapowiada dużą walkę i… Sami zobaczcie!

Dramat gwiazdy KSW! Widzieliście?

Roberto Soldić w mediach społecznościowych apeluje o pomoc. Chodzi o trzęsienia ziemi, które dotknęły jego rodzinę