MMA PLNajnowszeCiekawostkiDan Hardy poślubił byłą zawodniczkę Ankosu MMA! Para pokazała zdjęcia z ceremonii!

Dan Hardy poślubił byłą zawodniczkę Ankosu MMA! Para pokazała zdjęcia z ceremonii!

Były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi półśredniej UFC, a obecnie ceniony komentator i analityk sportów walki – Dan Hardy poślubił byłą zawodniczkę popularnego polskiego klubu Ankosu MMA. Para opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z ceremonii podpisania aktu ślubu.

Dan Hardy poślubił byłą zawodniczkę Ankosu

Hardy związał się z Veronicą Macedo, od teraz Veronicą Hardy. 27-letnia Wenezuelką w przeszłości trenowała pod okiem Andrzeja Kościelskiego w Ankos MMA. Przez pewien czas była także zawodniczką UFC.

Dan Hardy poślubił byłą zawodniczkę Ankosu MMA

Macedo w oktagonie największej organizacji MMA na świecie stoczyła pięć pojedynków notując rekord 1-4. Karierę w sportach walki zakończyła w marcu 2020 roku, kiedy to po porażce z Beą Malecki doznała wstrząsu mózgu. Z powodów zdrowotnych zatem zrezygnowała z dalszej kariery w sportach walki.

Dan Hardy to obecnie 40-letni analityk, który w 2010 roku walczył o pas mistrzowski wagi półśredniej UFC. W marcu tamtego roku na gali UFC 111 uległ jednak Georgesowi St-Pierre’owi.

Para Dan i Veronica Hardy w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcia z ceremonii zaślubin:

Zobacz także:

Khamzat Chimaev wyśmiany przez zawodników UFC! Czeczen sugerował, że nikt nie chce z nim walczyć! Widzieliście?

Minął jeden dzień od publikacji na stronie MMA.PL wypowiedzi, w której Khamzat Chimaev zasugerował, że nikt z dywizji średniej i półśredniej nie chce z nim walczyć i nadal pozostaje bez konkretnego zestawienia.

Mateusz Gamrot nie jest zainteresowany walką z Pimblettem: Nie przyszedłem do UFC, by zostać gwiazdą medialną! Co wy na to?

Mateusz Gamrot nie jest zainteresowany walką z Pimblettem: Nie przyszedłem do UFC, by zostać gwiazdą medialną! Co wy na to?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis