MMA PLNajnowszeDamian JanikowskiJanikowski zapowiada przed rewanżem z Pawlakiem: Zrobię wszystko, żeby ten pas wyrwać!

Janikowski zapowiada przed rewanżem z Pawlakiem: Zrobię wszystko, żeby ten pas wyrwać!

Damian Janikowski (10-5) jest najbliższym pretendentem do tytułu wagi średniej w największej organizacji w naszym kraju. Medalista olimpijski w zapasach w programie ”Klatka po klatce” wyznał, że jest bardzo zmotywowany, aby udanie się zrewanżować i zdobyć tytuł.

Pawlak
Foto: inthecage.pl

Janikowski tylko jeden pojedynek stoczył poza organizacją KSW. Miało to miejsce w grudniu 2022 roku, gdy stoczył jedną walkę w freak fightach. Była to sportowa walka na High League 5, gdy jednogłośną decyzją sędziów pokonał Mateusz ”Don Diego” Kubiszyna.

Damian szansę mistrzowską dostanie po dwóch zwycięstwach odniesionych w KSW. Utytułowany zapaśnik udowodnił, że robi naprawdę duże postępy. Damian zaskoczył i na punkty pokonał Cezariusza Kęsika oraz Tomasza Romanowskiego.

Janikowski zmotywowany!

Damian Janikowski w rozmowie z Arturem Mazurem zabrał głos w sprawie zbliżającej się walki z Pawłem Pawlakiem.

Zrobię wszystko, żeby ten pas wyrwać. Jak taki pitbull wejdę z podwójną mocną do tej walki z Pawłem, żeby odebrać mu pas. A później to już mogę go tracić, zdobywać ponownie, tracić, zdobywać. To, co będzie dalej, mnie nie interesuje. Najważniejsza jest walka o pas.

Ponadto Janikowski wyjawił, że jego walki z Pawlakiem możemy spodziewać się w czerwcu bądź lipcu.

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis