MMA PLDamian JanikowskiDamian Janikowski o rewanżu z Iliciem: Będę gotowy, zresztą jestem cały czas!

Damian Janikowski o rewanżu z Iliciem: Będę gotowy, zresztą jestem cały czas!

Damian Janikowski (6-3) zgłasza gotowość! Medalista olimpijski w zapasach jest chętny na rewanżowy pojedynek z Aleksandarem Iliciem (13-4). Serb w sobotę pokazał się z efektownej strony.

Janikowski

Ilić podczas KSW 60 odnotował drugie zwycięstwo w największej organizacji w naszym kraju. ”Joker” pod koniec pierwszej odsłony zastopował Adriana Dudka. Warto zaznaczyć, że podopieczny Damiana Herczyka wszedł w zastępstwo za Tomasza Jakubca (10-3).

Janikowski gotowy na rewanż z Iliciem!

To możliwe zestawienie! Damian Janikowski (6-3) w mediach społecznościowych wypowiedział się o potencjalnym rewanżu z Aleksandarem Iliciem (13-4).

Co do Jokera i walki rewanżowej z nim. Będę gotowy, zresztą jestem cały czas. Wystarczy, że powiedzą kiedy i gdzie. Mój wpis dotyczy tego, aby Ilić zawrzał na słowa, którymi pluje w nas, zawodników. Już było takich kilku, którzy krzyczeli, a później nagle skrucha. Skoro szanuje siebie i sportowców, dobrych zawodników to niech czeka w kolejce. Po drugie to nie on decyduje kto z nim się bije, tylko szefowie federacji. Jeszcze każe iść do banku (śmiech).

Janikowski

Do ich pierwszego starcia doszło pod koniec marca 2019 roku w Łodzi. Zapaśnik podczas KSW 47 dominował do czasu aż pojawiły się problemy z kondycją. Chwila nieuwagi i ”Joker” w fenomenalnym stylu znokautował naszego reprezentanta.

Zobacz także:

Są pierwsze słowa Narkuna po walce! Widzieliście?

Tomasz Narkun zabrał wreszcie głos po porażce na gali KSW 60. “Żyrafa” w walce wieczoru ponownie musiał uznać wyższość mistrza wagi ciężkiej Phila De Friesa.

Daniel Cormier chciał spoliczkować youtubera na UFC 261! Kibice krzyczeli “jeb**ć Jake’a Paula” To już przesada?

Były podwójny mistrz UFC oraz jeden z legendarnych zawodników mieszanych sztuk walki Daniel Cormier chciał spoliczkować youtubera – Jake’a Paula na minionej gali UFC 261. O sprawie jest głośno w mediach społecznościowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis