MMA PLDaniel CormierDaniel Cormier chciał spoliczkować youtubera na UFC 261! Kibice krzyczeli “jeb**ć Jake’a Paula”

Daniel Cormier chciał spoliczkować youtubera na UFC 261! Kibice krzyczeli “jeb**ć Jake’a Paula”

Były podwójny mistrz UFC oraz jeden z legendarnych zawodników mieszanych sztuk walki Daniel Cormier chciał spoliczkować youtubera – Jake’a Paula na minionej gali UFC 261. O sprawie jest głośno w mediach społecznościowych.

Jake Paul był obecny w Jacksonville, gdzie odbywała się miniona gala UFC 261: Usman vs Masvidal. W pewnym momencie tłum – na Florydzie kibice mogą już zasiadać na trybunach podczas zawodów sportowych – zareagował na obecność pogromcy Bena Askrena z nienawiścią wykrzykując wulgarne okrzyki “jebać Jake’a Paula”.

Daniel Cormier chciał spoliczkować youtubera na UFC 261! Kibice krzyczeli “jeb**ć Jake’a Paula”

Obecność Youtubera na gali UFC nie spodobała się komentującemu tego wieczora wydarzenia w oktagonie Danielowi Cormierowi. Były mistrz wagi półciężkiej i ciężkiej ruszył do Paula i chciał go spoliczkować.

Zachowanie Cormiera jest pokłosiem medialnych przepychanek z Paulem, który wykorzystał rozgromienie Bena Askrena w walce bokserskiej do promocji swojej osoby jako sportowca. A jako sportowca Jake’a Paula nie traktuje właśnie Daniel Cormier, który ewidentnie nie jest zwolennikiem youtubera.

W sieci pojawiły się materiały wideo pokazujące moment, kiedy “DC” ruszył w kierunku Paula z zamiarem spoliczkowania go:

Jake Paul oczywiście także wykorzystał agresję ze strony Cormiera i wyśmiał go na Twitterze ironizując, że tak wygląda obietnica spoliczkowania w wykonaniu “DC”:

Na dodatek Jake Paul wystosował przesłanie do kibiców UFC, którzy wykrzykiwali z trybun hasło “jebać Paula!”:

Zobacz także:

UFC 261 – wyniki

Po raz pierwszy od ponad roku na gali UFC pojawią się widzowie. W rozpisce znalazły się aż trzy walki mistrzowskie z rewanżowym starcie Kamaru Usmana z Jorge Masvidalem na czele.

Bonusy po UFC 261. Mistrzowie nagrodzeni za efektowne nokauty [WIDEO]

Za nami rewelacyjna gala UFC 261 w Jacksonville na Florydzie. Po wydarzeniu, które tym razem z trybun mogli oglądać fani tradycyjnie przyznano dodatkowe bonusy pieniężne.

KSW 60: De Fries vs. Narkun 2 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali KSW 60, która odbędzie się już w sobotni wieczór.

Colby Covington następny dla Kamaru Usmana. Mocne słowa pretendenta po UFC 261!

Wygląda na to, że Colby Covington jest następny dla mistrza wagi półśredniej UFC Kamaru Usmana. Nigeryjczyk na minionej gali UFC 261 znokautował w drugiej rundzie Jorge Masvidala i przedłużył swoją serię zwycięstw do 18.