MMA PLFAME MMADagmara Szewczyk przed FAME MMA 8: Cały czas robię coś nowego, ciekawego! [WIDEO]

Dagmara Szewczyk przed FAME MMA 8: Cały czas robię coś nowego, ciekawego! [WIDEO]

Dagmara Szewczyk to nowa postać jeśli mowa o żeńskim MMA w FAME! Ring Girls w najbliższą sobotę zapowiada fajerwerki. Podczas FAME MMA 8 dojdzie do jej zestawienia z Kamilą ”Zusje” Smogulecką.

Dagmara od zawsze miała coś wspólnego ze sportem. Podczas wczorajszej konferencji prasowej zaprezentowała swoje liczne medale, które zdobyła w biegach. Był też epizod z pływaniem czy piłką nożną. Dodatkowo Szewczyk jest trenerką fitnessu.

W walce wieczoru Kacper Blonsky zmierzy się z Marcinem Dubielem. W tak zwanym co-main evencie zobaczymy wyczekiwane starcie pomiędzy ”Don Kasjo”, a ”El Testosteronem”. Swój debiut w organizacji odnotuje Piotr Pająk z kanału Podróże Wojownika. Jego przeciwnikiem będzie Alan Kwieciński.

Dagmara Szewczyk: Całe życie trenowałam!

Dagmara Szewczyk z niecierpliwością czeka na sobotę! Nie brakowało wymiany zdań podczas wczorajszej konferencji prasowej. Szewczyk podkreśla, że zawsze miała coś wspólnego ze sportem, dlatego zaskoczy wszystkich już dwudziestego pierwszego listopada.

Całe życie trenowałam. Od kiedy skończyłam siedem lat zaczęłam biegać. Robiłam to przez dwanaście lat póki żona mojego trenera ciężko nie zachorowała. No i przez to musiał przestać mnie trenować. Potem potoczyło się to tak.. Jezu trenowałam różne sporty po drodze. Musiałam to nawet zapisać na konferencji, ale później najdłużej trenowałam piłkę nożną, a to już z kolegami (…) Jeśli chodzi o same sporty walki to nie, ale na siłowni trenuje siedem lat, więc ten organizm cały czas rozwijam, idę do przodu, cały czas coś nowego/ciekawego. Staram się znaleźć złoty środek, aby odżyć na nowo. Brakuje mi takiego sportu.          

Cała rozmowa poniżej:

FAME MMA 8 – pełna karta walk

  1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
  2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
  3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
  4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
  5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
  6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
  7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
  8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
  9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
  10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran

Zobacz także:

Don Kasjo chce Khabiba! Zaskoczeni słowami Kasjusza na konferencji?

”Don Kasjo” potrafi zaskoczyć. Kasjusz przyznał, że będzie toczył tylko walki w boksie, a w nim może zmierzyć się nawet z legendarnym Khabibem Nurmagomedovem

Kita ponownie mocno o Bedorfie i Grabowskim! Dojdzie, do któregoś zestawienia?

Michał Kita już w grudniu stanie przed mistrzowską szansą w organizacji KSW. ”Masakra” ponownie z mocnych słowach wypowiedział się o Bedorfie i Grabowskim