MMA PLFreak FightCzesi skopiowali FAME MMA? Freak fighty budzą duże zainteresowanie u naszych sąsiadów! [WIDEO]

Czesi skopiowali FAME MMA? Freak fighty budzą duże zainteresowanie u naszych sąsiadów! [WIDEO]

Jak widać freak fighty budzą duże zainteresowanie nie tylko w naszym kraju. W tym kraju galę mieszanych sztuk walki są niczym święto. Fani z tego kraju wyczekują kolejnych eventów z niecierpliwością, a gale organizacji Oktagon są wypełnione kibicami po same brzegi.

Czechy

Jak widać jest też pomysł na nowe organizacje. Tym razem walki toczą nie pro sportowi zawodnicy, a youtuberzy, influencerzy czy raperzy.

Clash Of The Stars z każdym eventem. konferencją – budzi coraz większe kontrowersje i zainteresowanie kibiców.

”Coraz częściej zaczyna się mówić o czeskich politykach!”

Na kanale ”Ebe Ebe” pojawił się materiał z urywek konferencji, gal, gdzie dochodzi do tak zwanych dymów u naszych sąsiadów. Ponadto Karlos Benda (kulturysta i fan, który na bieżąco śledzi czeskie organizacje) opowiedział o organizacji Clash Of The Stars.

Co to jest Clash Of The Stars? Jest pierwszą czeską organizacją, która się zajmuje walkami MMA, głównie MMA pomiędzy youtuberami, influencerami, raperami itd. Dla mnie jest to organizacja, która mi pomogła spełnić mój sen. Tu nie jest to tak bardzo popularne jak w Polsce, ale popularność idzie niesamowicie w górę. Wierzę, że za kilka lat będzie absolutnym fenomenem w Czeskiej Republice. Czy znam FAME MMA i High League? To są polskie organizacje. Oglądam, znam je już chwilę. Bawi mnie to (…) Kto będzie prawdopodobnie walczyć? Coraz częściej zaczyna się mówić o czeskich politykach, o wielkich czeskich śpiewakach. No i Kazmovi, to chyba największy czeski influencer – powiedział Karlos Benda.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA 3: Dymy podczas programu! Bagieta został zaatakowany! [WIDEO] Widzieliście?

Jest pierwszy program ”face to face” przed nadchodzącą galą PRIME SHOW MMA 3, która pierwszego października odbędzie się w Radomiu. Była to konfrontacja słowna pomiędzy ”Bagietą”, a ”Robalinim” oraz ”Malubą” z Wiolą Kotelecką.

Robi wrażenie! Bob Sapp mimo 49 lat pozostaje w świetnej formie! Co wy na to?

Bob Sapp mimo 49 wiosen pozostaje w świetnej formie. Czyżby dojdzie do powrotu na ring? Tego nie można wykluczyć. Póki co Amerykanin pojawił się w American Top Team.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis