MMA PLNajnowszeUFCCórka Brocka Lesnara pobiła rekord stanu w pchnięciu kulą! Wygląda prawie jak jej ojciec!

Córka Brocka Lesnara pobiła rekord stanu w pchnięciu kulą! Wygląda prawie jak jej ojciec!

W sieci pojawiła się ciekawostka! Córka Brocka Lesnara, byłego mistrza wagi ciężkiej UFC pobiła rekord stanu Kolorado w pchnięciu kulą. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, na który zwracają uwagę internauci, czyli ogromne podobieństwo córki do swojego ojca.

Córka Brocka Lesnara pobiła rekord stanu

Brock Lesnar to były mistrz królewskiej dywizji wagowej oraz popularny na całym świecie wrestler. Jego walki w oktagonie ówcześnie biły rekordy popularności, a największym echem odbiły się jego dwie walki z innym byłym mistrzem wagi ciężkiej UFC – Frankiem Mirem.

Amerykański zapaśnik w swojej karierze jako zawodnik mieszanych sztuk walki stoczył dziewięć walk, głównie w latach 2007-2011. Był jednak także ściągany na jubileuszową galę UFC 200, która odbyła się w 2016 roku. Tam wygrał z Markiem Huntem decyzją sędziów, ale po czasie wynik tej konfrontacji zmieniono na no-contest z powodu wpadki dopingowej Lesnara.

Skrót kariery Amerykanina możecie zobaczyć poniżej:

Córka Brocka Lesnara pobiła rekord stanu w pchnięciu kulą! Wygląda prawie jak jej ojciec!

Wracając jednak do meritum – córka Brocka Lesnara ma na imię Mya i jest młodą lekkoatletką uprawiającą między innymi pchnięcie kulą.

To właśnie w tej dyscyplinie pobiła właśnie rekord stanu Kolorado, uzyskując wynik 18,5 metra. Jako ciekawostkę podamy tylko, że rekord Polski pchnięciu kulą kobiet wynosi 19,58 metrów i należy do Ludwiki Chewińskiej.

Ale nie tylko rekord Myi Lesnar zwrócił uwagę internatuów. Szanowany w środowisku MMA dziennikarz Patryk Prokulski zażartował nawet, że Brock Lesnar nigdy nie musiał zastanawiać się nad testem na ojcostwo, bowiem podobieństwo córki do ojca jest ogromne.

Zobaczcie sami:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis