MMA PLNajnowszeBoksMistrzostwa Polski Seniorów: Don Kasjo przegrał zdecydowanie na punkty! Freak fighter zdominowany!

Mistrzostwa Polski Seniorów: Don Kasjo przegrał zdecydowanie na punkty! Freak fighter zdominowany!

Kasjusz Życiński właśnie dziś zawalczył podczas XCIV Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów w Toruniu. Popularny ”Don Kasjo” zdecydował, że spróbuje swoich sił i sprawdzi formę. To był od razu powrót na wysokie wody. Życiński wystartował w kategorii superciężkiej. Kasjusz w pierwszym pojedynku przegrał zdecydowanie na punkty z Michałem Fiedlerem.

Kasjo

Przypomnijmy, że znany freak fighter z Iławy, a kiedyś dobry prospekt w boksie amatorskim posiada ponad 70 walk amatorskich w boksie olimpijskim. Ponadto Kasjusz już w 2013 roku debiutował w Mistrzostwach Polski Seniorów.

Życiński ostatni okres nie może zaliczyć do udanych jeśli chodzi o starty w freak fightach. ”Don Kasjo” w tym roku stoczył dwie walki i obie zakończyły się bolesnymi przegranymi przed czasem. Życiński musiał uznać wyższość Dominika ”Japońskiego Drwala” Zadory oraz Pawła ”Tybori” Tyburskiego. Walki odbyły się w boksie w małych rękawicach.

Don Kasjo przegrywa zdecydowanie na punkty!

Kasjusz od początku ruszył na przeciwnika i starał się być aktywny. Michał cały czas szukał mocnego sierpowego, który przechodził przez gardę Życińskiego. W pewnym momencie Fiedler kompletnie przejął stery – wyprzedzał akcje rywala, a dodatkowo jego uderzenia robiły wrażenie. Parę razy wydawało się, że Kasjusz jest mocno wstrząśnięty. W końcówce ”Don Kasjo” atakował doły i podkręcił tempo, ale rywal przy tym często trafiał z kontry.

W drugiej rundzie widać było już różnice szybkości. Fiedler był zdecydowanie szybszy i coraz więcej ciosów dochodziło do celu. ”Don Kasjo” nie zamierzał się poddać – ciągle narzucał presję i próbował czymś zaskoczyć.

W trzeciej rundzie widzieliśmy podobny przebieg. Fiedler dołożył również sporo ciosów na korpus oponenta.

Cały pojedynek możecie zobaczyć poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis