MMA PLNajnowszeFAME MMARuszyła Influenceriada! FAME zorganizowało teleturniej, w którym zbierano pieniądze na Dom Dziecka

Ruszyła Influenceriada! FAME zorganizowało teleturniej, w którym zbierano pieniądze na Dom Dziecka

Organizacja FAME MMA rozpoczęła zupełnie nowe show! Na swoim kanale zorganizowała prawdziwy teleturniej, w którym udział wzięli zawodnicy tej freakowej organizacji. Ruszyła Influenceriada, a Wy poznajcie jej szczegóły!

Ruszyła Influenceriada

Influenceriada to teleturniej interaktywny, w którym udział mogli brać także widzowie. Organizacja FAME MMA zaprosiła zawodników należących do elity intelektualnej, którzy wzięli udział w rozgrywce mentalnej.

Wśród uczestników Influenceriady znaleźli się: Daro Lew, Alan Kwieciński, Josef Bratan, Natan Marcoń i Piotr Szeliga. Podczas programu zbierano pieniądze na Dom Dziecka.

Ruszyła Influenceriada!

Łącznie uzbierano 60 tysięcy złotych, które zasilą wybrany przez zwycięzcę Dom Dziecka. Specjalnie nie informujemy Was, który z zawodników wygrał tę intelektualną rozgrywkę.

“Piękny był to teleturniej, nie zapomnę go nigdy.

Wspólnie udało nam się uzbierać 60 tysięcy złotych

Dzięki wpłacie 50 tys. wspólnie od GBS i FAME oraz dzięki Waszemu wsparciu.”

Dziękujemy Ulfikowi za poprowadzenie tego teleturnieju, uczestnikom tego programu: Alanowi, Natanowi, Josefowi, Piotrkowi, Dariuszowi oraz Wam – widzom.”

Cały teleturniej cyklu Influenceriada możecie obejrzeć sobie klikając poniższy film:

Influenceriada była jednym z programów promujących nadchodzącą wielkimi krokami galę FAME: Reborn, która odbędzie się już w najbliższą sobotę 9 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi.

Walką wieczoru tego wydarzenia będzie pojedynek dwóch na dwóch, w którym zmierzą się Sebastian Fabijański i Tomasz Olejnik z Sylwestrem Wardęgą i Wojciechem Golą.

Relację z gali FAME: Reborn będziecie także mogli przeczytać na łamach MMA.PL.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis