MMA PLConor McGregorConor McGregor zaakceptował walkę z Chimaevem! Czeczen w odpowiedzi: Błagaj mnie!

Conor McGregor zaakceptował walkę z Chimaevem! Czeczen w odpowiedzi: Błagaj mnie!

Foto: MMAjunkie.com

Conor McGregor zaakceptował walkę z Khamzatem Chimaevem! Czeczen reprezentujący Szwecję robi ostatnio medialną furorę w mediach społecznościowych. Chimaev zdobył uznanie wygrywając dwie walki w oktagonie UFC na przestrzeni 10 dni. Teraz próbuje wykorzystać medialny szum, jaki wytworzył się wokół niego.

Do tego, by zrobiło się o nim jeszcze głośniej wykorzystał postać największej gwiazdy UFC – Conora McGregora. Najpierw opowiedział o swoim wyjeździe do Irlandii, gdzie chciał “Notoriousowi” zrobić krzywdę za słowa McGregora kierowane do Khabiba Nurmagomedovowa, a teraz wyzwał go do walki.

Conor McGregor zaakceptował walkę z Chimaevem! Czeczen w odpowiedzi: Błagaj mnie!

Chimaev zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym zaapelował do szefa UFC, Dany White’a o zorganizowanie mu… trzech walk jednej nocy:

“Zaczynam się nudzić, Dana White proszę daj mi Nate’a Diaza, Jorge Masvidala i Conora McGregora tej samej nocy. Rozwalę tych wszystkich facetów. Nie jestem zarozumiały, jestem po prostu pewny siebie. Zrozumiem, jeśli oni nie będą chcieli ze mną walczyć.”

McGregor złapał haczyk rzucony przez Czeczena i zaakceptował postawione przez niego warunki:

“Akceptuję!”

Chimaev wykorzystał ten fakt i w odpowiedzi użył słynnego już sformułowania McGregora:

“Błagaj mnie.”

Zobacz także:

Khamzat Chimaev chciał pobić McGregora za znieważenie Khabiba. Oto jaki miał plan!

Khamzat Chimaev w rozmowie z rosyjskim dziennikarzem opowiedział o tym, jak chciał pobić Conora McGregora za znieważenie Khabiba Nurmagomedovowa.

Khabib Nurmagomedov zdradził z kim stoczy dwie ostatnie walki w karierze

Khabib Nurmagomedov zdradził z kim stoczy swoje dwie ostatnie walki w karierze. Niepokonany mistrz wagi lekkiej UFC jest już u progu przygody ze sportem, ale zostały mu do stoczenia dwie ostatnie walki.

RWC 5 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w najbliższy w piątek w Mrągowie odbędzie się gala RWC 5: Bez przebaczenia. Widowisko będą mogli oglądać na żywo także kibice na trybunach.