MMA PLNajnowszeConor McGregorConor McGregor wyśmiewa boks Nate’a Diaza: To gówno w porównaniu z boksem twojego brata

Conor McGregor wyśmiewa boks Nate’a Diaza: To gówno w porównaniu z boksem twojego brata

Conor McGregor nie zapomina o swoich medialnych wrogach. Tym razem wyśmiewa boks Nate’a Diaza, który najpierw przez boks zmusił Irlandczyka do łapania jego nóg w ich pierwszej walce, a w drugiej dzięki boksowi o mało co nie zaserwował McGregorowi srogiego nokautu.

Conor McGregor

Irlandczyk oglądał ostatnią galę UFC 266, na której to walczył starszy z braci Diaz – Nick. Po kilkuletniej przerwie od startów Nick Diaz powrócił do oktagonu, ale ten powrót okazał się nieudany. Diaz został znokautowany w trzeciej rundzie przez Robbiego Lawlera.

Conor McGregor wyśmiewa boks Nate’a Diaza: To gówno w porównaniu z boksem twojego brata

Mimo porażki, Conor McGregor dostrzegł wiele pozytywów w grze Nicka Diaza. Jednym z nich był boks stocktończyka. “Notorious” wykorzystał tę umiejętność Nicka Diaza do tego, by zaatakować Nate’a:

“Nate twój boks to gówno w porównaniu z boksem twojego brata. W ostatnich latach wmawiano nam farmazony o twoich niechlujnych ciosach. Widzę różnicę między wami. Równowaga, opanowanie. Twój brat znajduje się na zupełnie innym poziomie. Stworzyłem cię.” – napisał Notorious.

Przypominamy, że Conor McGregor i Nate Diaz walczyli ze sobą dwukrotnie. Pierwszą walkę wygrał Amerykanin poddając McGregora, a druga walka zakończyła się decyzją sędziów na korzyść Irlandczyka, choć z werdyktem sędziów punktowych z tamtego pojedynku Amerykanin się nie zgadzał.

Zobacz także:

Raper Sarius w FAME MMA! Jego walka będzie “kozacka”!

Raper Sarius w FAME MMA! Podczas trwającej II konferencji prasowej przed FAME MMA 11 poznaliśmy najnowszy nabytek organizacji ze świata rapu. Jest nim Mariusz Golling, znany w środowisku jako Sarius.

Jon Jones aresztowany! Zamiast walczyć w oktagonie woli bić domowników!

Max Holloway (22-6) i Yair Rodriguez (13-2, 1 N/C) mają zmierzyć się w walce wieczoru gali UFC, którą zaplanowaną na listopad. Jest to starcie w ścisłej czołówce kategorii piórkowej. Holloway zajmuje obecnie 1. miejsce w rankingu dywizji do 145 funtów podczas gdy Rodriguez jest trzeci.

UFC on ESPN+ 51 z udziałem Krzysztofa Jotki – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Najbliższy weekend przyniesie kolejną galę UFC. Do oktagonu powróci też jeden z Polaków.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis