MMA PLCiekawostkiConor McGregor pomylił drogą imprezę z dożynkami! Irlandczyk pobił słynnego włoskiego DJ-a!

Conor McGregor pomylił drogą imprezę z dożynkami! Irlandczyk pobił słynnego włoskiego DJ-a!

Jeden z najważniejszych zawodników dla współczesnego MMA – Conor McGregor znowu narozrabiał! Tym razem Irlandczyk miał pobić słynnego włoskiego DJ-a na imprezie, na której obaj panowie przebywali. McGregorowi ostatnio ewidentnie coś nie styka w głowie.

O całym zajściu doniósł włoski Il Messagero. McGregor miał uderzyć DJ-a – Francesco Facchinettiego, który nie jest w stanie zrozumieć powodów zachowania “Notoriousa”.

Conor McGregor pomylił drogą imprezę z dożynkami! Irlandczyk pobił słynnego włoskiego DJ-a!

Sytuacja miała miejsce w nocy z soboty na niedzielę, około godz. 2:30. McGregor bawił się razem ze swoją narzeczoną Dee Devlin na drogiej imprezie, na której obecny był także słynny włoski DJ Francesco Facchinetti.

W pewnym momencie Włoch otrzymał od McGregora cios, którego zupełnie się nie spodziewał.

Tak opisywał to w mediach społecznościowych:

“Otrzymałem cios za darmo. Ten cios mógł trafić każdego – moją rodzinę, moich przyjaciół, moją żonę. Dlatego postanowiłem pozwać McGregora za to zachowanie, bo jest brutalną i niebezpieczną osobą.”

Sprawę też opisała żona DJ-a – Wilma Helena Faissol, która tak widziała kolejną zadymę z udziałem McGregora:

“Nie wiadomo skąd on się wziął, ale znikąd podszedł i uderzył Francesco w twarz. To było dziwne, bo McGregor zapraszał Francesco na kolejną imprezę, ten się zgodził, a potem dostał w twarz. Na szczęście Francesco szybko upadł na podłogę i McGregor nie mógł go ponownie uderzyć. Na początku myślałam, że to jakieś przedstawienie, ale to był prawdziwy cios. Stałam jak sparaliżowana. Widziałam potem tylko, jak jacyś ludzie przytrzymują McGregora, a Francesco jest cały we krwi.”

Czy Waszym zdaniem Conor McGregor ponownie powinien przeprosić za swoje zachowanie… absolutnie nikogo?

Zobacz także:

Artur Szpilka wspiera Kownackiego: Mam nadzieje, że się podniesiesz! Widzieliście?

Środowisko sportowe wspiera Adama Kownackiego! Po Mariuszu Pudzianowskim czy Łukaszu Jurkowskim słowa otuchy przekazał były rywal “Baby Face’a”, Artur Szpilka.

Irański Hulk wyzwał na pojedynek Forda: Zostawię twoją rodzinę bez Ciebie! Co wy na to?

Sajad Gharibi ponownie wyzywa do walki Martyna Forda. Jak dobrze wiemy ta walka miała się odbyć już 2019 w KSW. Ostatecznie do takowej walki nie doszło. Ostatnio znowu zrobiło się o tym pojedynku głośno a wszystko to przez ,,Irańskiego Hulka”, który w nieprzyzwoitych słowach sprowokował Brytyjczyka.

Arek Tańcula: Będę bił mocniej i celniej, a jeśli to nie wystarczy to go uduszę albo złamie mu rękę! [WIDEO]

W trakcie konferencji prasowej FAME MMA 12, ogłoszono jedno z najciekawiej zapowiadających się zestawień tego wydarzenia. Arek Tańcula ponownie zmierzy się w Mateuszem Murańskim. Pierwsze starcie na gali FAME MMA 10 zakończyło się zwycięstwem Tańculi przez decyzję sędziowską.