MMA PLConor McGregorConor McGregor po UFC 264: Nogę miałem złamaną wchodząc już do oktagonu, zapytajcie kogokolwiek!

Conor McGregor po UFC 264: Nogę miałem złamaną wchodząc już do oktagonu, zapytajcie kogokolwiek!

Conor McGregor tłumaczy się z porażki po minionej gali UFC 264. Tam “Notorious” przegrał trylogię z Dustinem Poirierem przez złamanie nogi i nie był w stanie wyjść do drugiej rundy walki z “Diamentem”.

Tym samym to Amerykanin został mianowany pretendentem do mistrzostwa wagi lekkiej, o której Poirier zmierzy się z aktualnym czempionem Charlesem Oliveirą.

McGregor natomiast musiał udać się na operację złamanej nogi, ale teraz opublikował materiał, w którym przyznaje, że jego noga była złamana już przed walką z Dustinem Poirierem na UFC 264.

Conor McGregor po UFC 264: Nogę miałem złamaną wchodząc już do oktagonu, zapytajcie kogokolwiek!

“Byłem kontuzjowany już wchodząc do oktagonu. Ludzie pytali mnie, kiedy, w którym momencie moja noga się złamała. Zapytajcie Danę White’a, zapytajcie UFC, zapytajcie doktora Davidsona głównego lekarza UFC, zapytajcie kogokolwiek. Oni wiedzieli. Moja noga była złamana, kiedy wchodziłem do oktagonu. Sparowałem bez ochraniaczy i bez nich kopałem.

Stąd to złamanie. Kilka razy trafiłem w kolano, więc miałem mikrozłamania w kości piszczelowej i w kostce. Z kostką miałem problem w całej walce z Poirierem. Także złamałem kość już na treningach, ale nadal ćwiczyłem, nadal trenowałem, bo nie chciałem przestać się doskonalić.” – mówi na załączonym na Instagramie filmie:

Zobacz także:

Jak oglądać KSW 62 w Internecie?

Już 17 lipca w studiu w Warszawie odbędzie się gala KSW 62. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.

UFC: Zobaczcie brutalne nokauty w wykonaniu rywala Mateusza Gamrota! [WIDEO] Oglądaliście?

Mateusz Gamrot (18-1) już w najbliższą sobotę stoczy swój trzeci pojedynek w największej organizacji na świecie. ”Gamer” w Las Vegas zmierzy się z weteranem Jeremy Stephensem (28-18).

Artur “Kornik” Sowiński poznał rywala na gali EFM SHOW 2 w Bułgarii

Organizacja EFM po raz kolejny szykuje wielki SHOW. Tym razem podczas gali w Bułgarii. Bilety już w sprzedaży!