MMA PLArchiwumKSWJak oglądać KSW 62 w Internecie?

Jak oglądać KSW 62 w Internecie?

Już 17 lipca w studiu w Warszawie odbędzie się gala KSW 62. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.

Jak oglądać KSW 62 w Internecie
Foto: KSW

W walce wieczoru wystąpi były mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów Szymon Kołecki (9-1), który jak dotąd pod banderą KSW pokonywa takich rywali jak Mariusz Pudzianowski, Damian Janikowski czy Martin Zawada. Znalezienie rywala dla byłego sztangisty nie było łatwe i ostatecznie naprzeciw niego stanie mający za sobą już występy w KSW popularny trener personalny Akop Szostak (4-3, 1 N/C).

Po pechowej porażce na skutek kontuzji nogi Andrzej Grzebyk (17-4) otrzymał szansę rewanżu i ponownie zmierzy się z Mariusem Žaromskisem (23-9, 1 N/C).

Niepokonany dotąd Adrian Bartosiński (10-0) stanie przed prawdopodobnie największym wyzwaniem w karierze, gdyż jego przeciwnikiem będzie Michał Michalski (9-4).

Sporym wydarzeniem będzie debiut w MMA znakomitego kickboksera Tomasza Sarary (0-0).

Były mistrz Artur Sowiński (21-12, 2 N/C) podejmie zaś Sebastiana Rajewskiego (10-6). W rozpisce znaleźli się też choćby Paweł Polityło (6-2) czy Marcin Krakowiak (10-3). Ten drugi zmierzy się z debiutującym w KSW Borysem Borkowskim (3-0). W największej polskiej organizacji zadebiutuje także niemiecki zawodnik z doświadczeniem w ACA – Lom-Ali Eskiev (17-5, 1 N/C).

Jak oglądać KSW 62 w Internecie?

Galę KSW 62 będzie można oglądać na platformie KSWTV.com. Cena subskrypcji wynosi 40 zł.

WYKUP LEGALNY DOSTĘP TUTAJ

Dzięki platformie KSWTV uzyskasz dostęp do materiałów najwyższej jakości. Gdziekolwiek się znajdziesz będziesz miał możliwość oglądania walk Live oraz VoD w jakości Full HD. Dzięki funkcji Timeshift program nadawany na żywo możesz wstrzymać, przewinąć w tył oraz w przód. Ponadto gala będzie dostępna w serwisie przez 72 godziny od momentu zakończenia wydarzenia wydarzenia. Daje to możliwość ponownego obejrzenia i przesunięcia do interesującego nas momentu. Na KSWTV.com możemy również wybrać wersję językową komentarza – polską lub angielską.

Z platformy KSWTV można także skorzystać także w oficjalnej aplikacji KSW dostępnej na urządzeniach z systemem Android oraz iOS.

Galę KSW 62 na żywo i w Full HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, wybranych Smart TV, urządzeniach Netia Player oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą, przelewem BLIK-iem lub płatnościami Apple.

Transmisja w Ipla

WAŻNE!

Jeśli mieszkasz za granicą polecamy skorzystanie z serwisu KSWTV. Umożliwia on oglądanie wydarzenia na całym świecie, niezależnie od miejsca, w którym znajduje się widz. Transmisja w ipla.tv  jest natomiast dostępna wyłącznie dla użytkowników z terytorium Polski.

KSW 62

Początek: 17 lipca (sobota), godz. 20:00

93 kg: Szymon Kołecki (9-1) vs. Akop Szostak (4-3, 1 N/C)
77,1 kg: Andrzej Grzebyk (17-4) vs. Marius Žaromskis (23-9, 1 N/C)
77,1 kg: Michał Michalski (9-4) vs. Adrian Bartosiński (10-0)
120,2 kg: Tomasz Sarara (0-0) vs. Filip Bradarić (5-3)
70,3 kg: Artur Sowiński (21-12, 2 N/C) vs. Sebastian Rajewski (10-6)
61,2 kg: Paweł Polityło (6-2) vs. Bruno Augusto dos Santos (9-2)
65,8 kg: Lom-Ali Eskiev (17-5, 1 N/C) vs. Gilber Ordoñez (10-2)
83,9 kg: Marcin Krakowiak (10-3) vs. Borys Borkowski (3-0)
61,2 kg: Lemmy Krušič (20-7) vs. David Martinik (4-2)

Zobacz także:

Conor McGregor wściekły po zdjęciu Gamrota z Poirierem! Widzieliście?

Gala UFC 264 to z pewnością jeden z gorszych wieczorów w życiu Conora McGregora. Irlandczyk nie dość, że przegrał finał trylogii z Dustinem Poirierem – to jeszcze odniósł koszmarną kontuzję, która wyklucza go z treningów na kilka miesięcy. Notorious w mediach społecznościowych dał wyraz swojej frustracji – odnosząc się do zdjęcia Poiriera z … Mateuszem Gamrotem.

Akop Szostak o walce na KSW 62: Uważam, że robię przysługę Szymonowi…

Akop Szostak (4-3) już w najbliższą sobotę stoczy swój trzeci pojedynek w największej organizacji w naszym kraju. Akop niespodziewanie wraca do organizacji KSW, aby na 62 edycji zmierzyć się z Szymonem Kołeckim. Podopieczny Mirosława Oknińskiego będzie dużym faworytem bukmacherów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis