MMA PLKSWConor McGregor na gali KSW? Jest taka opcja!

Conor McGregor na gali KSW? Jest taka opcja!

Foto: The Sun

Choć sam Conor McGregor (22-4) na pewno nie będzie walczył dla Federacji KSW, to jest wielkie prawdopodobieństwo, że pojawi się na gali polskiego giganta. O możliwej obecności Irlandczyka na gali KSW opowiedział Artem Lobov (13-15-1, 1 N/C), który szykowany jest na rywala dla Marcina Wrzoska.

Rosjanin udzielił obszernego wywiadu Maciejowi Turskiemu, który został opublikowany na kanale ETOTO TV, w którym poruszył między innymi kwestię przyjazdu Conora McGregora na galę KSW, w której Lobov miałby wziąć udział.

Przypominamy, że McGregor za Lobovem przyleciał już raz do Polski. Było to na gali UFC w Gdańsku, gdzie Irlandczyk wspierał swojego przyjaciela w walce z Andre Filim. I choć Lobov tamto starcie przegrał decyzją sędziów, to kibice zapamiętali ten pojedynek na bardzo długo, właśnie ze względu na obecnośc “Notoriousa”.

Jak będzie w przypadku potencjalnego występu Lobova dla KSW?

“Był już na mojej walce w Polsce. Jeśli wszystko wróci do normalności, to jest taka możliwość. Conor to zapracowany facet. Toczy walki, zajmuje się biznesem, a teraz na dodatek jest ojcem dwójki dzieci. Do niczego go nie zmuszę, ale zawsze mogę liczyć na jego wsparcie.”

Cała rozmowa Macieja Turskiego z Artemem Lobovem do sprawdzenia poniżej: