MMA PLCiekawostkiConor McGregor chce kupić klub piłkarski Manchester United

Conor McGregor chce kupić klub piłkarski Manchester United

Foto: Twitter/ Conor McGregor

Jeden z najpopularniejszych zawodników mieszanych sztuk walki Conor McGregor chce kupić klub piłkarski Manchester United! Przynajmniej zastanawia się nad takim ruchem po ostatnich wydarzeniach dotyczących klubu z Old Trafford.

W klubie Manchester United doszło do prawdziwej rewolucji, którą zapoczątkowało fiasko powstania Super Ligi, czyli rozgrywek zrzeszających największe kluby piłkarskie na świecie. 12 futbolowych potęg pod przewodnictwem prezesa Realu Madryt Florentino Pereza miało założyć własny odpowiednik Ligi Mistrzów i w przyszłym sezonie rozpocząć nowe rozgrywki wypełnione samymi hitami.

Pomysł ten jednak szybko upadł, a po ogłoszeniu Super Ligi, kolejne kluby się z niej wycofały. Jednym z nich jest właśnie Manchester United, który nie tylko wycofał się z pomysłu Florentino Pereza, ale i pożegnał dyrektora zarządzającego Eda Woodwarda.

Mówi się także, że klub z Old Trafford będzie na sprzedaż, bowiem wobec ostatnich niepowodzeń organizacyjnych związanych właśnie z Super Ligą i odejściem Eda Woodwarda, amerykańscy właściciele klubu będą chcieli się go pozbyć.

Wtenczas do akcji wskoczył Conor McGregor.

Conor McGregor chce kupić klub piłkarski Manchester United

Irlandczyk, który przygotowuje się do swojej trzeciej walki z Dustinem Poirierem, która odbędzie się w lipcu tego roku zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym zapytał fanów co sądzą o jego potencjalnym kupnie klubu z Old Trafford:

Sprawa wydaje się być bardzo poważna, bowiem Conor McGregor jest od dziecka fanem “Czerwonych Diabłów” i w mediach społecznościowych często wspierał osoby związane z Manchesterem United, w tym menadżera klubu – Ole Gunnara Solskjaera.

UFC superstar Conor McGregor tweets that he is thinking about BUYING Manchester  United | Daily Mail Online
Manchester United news: Conor McGregor hails 'special man' Ole Gunnar  Solskjaer after eighth consecutive win

Zobacz także:

Jak oglądać KSW 60 w Internecie?

Już 24 kwietnia odejdzie się kolejna organizacja Federacji KSW. W rozpisce znalazły się dwa pojedynki mistrzowskie i kilka innych interesujących zestawień.

Polak zdobędzie medal na młodzieżowych mistrzostwach świata! Łzy i emocje podczas dedykacji!

W dniach 10-24 kwietnia w Kielcach rozegrane są młodzieżowe mistrzostwa świata. To już pewne Jakub Straszewski walczący w kategorii 91 kilogramów zapewni naszej reprezentacji medal.

Najman opublikował kartę walk MMA VIP 2! Powrót Adama Oknińskiego, jest Żurom, Antykonfident i Pudzian!

Marcin Najman opublikował kartę walk najbliższej gali MMA VIP 2. Będzie to druga gala mieszanych sztuk walki organizowana przez “El Testosterona”.