MMA PLKhamzat ChimaevColby Covington kpi z Chimaeva! Nazywa go… “Wytryskiem” i wyśmiewa walkę z kowidem

Colby Covington kpi z Chimaeva! Nazywa go… “Wytryskiem” i wyśmiewa walkę z kowidem

Colby Covington kpi z Khamzata Chimaeva, który po minionej gali UFC 267 ponownie został głośną postacią w organizacji UFC. Amerykanin, który w weekend zawalczy o pas mistrzowski wagi półśredniej UFC tonuje jednak nastroje wokół Rosjanina ze szwedzkim paszportem.

Przypominamy, że Colby Covington w sobotę na gali UFC 268 w Nowym Jorku zmierzy się z posiadaczem mistrzowskiego pasa – Kamaru Usmanem. Będzie to druga walka obu zawodników. Pierwsze starcie wygrał Nigeryjczyk.

Teraz niby ma być inaczej. Ale w sumie jak ma być, skoro pytamy o to samego Colby’ego Covingtona.

Colby Covington kpi z Chimaeva! Nazywa go… “Wytryskiem” i wyśmiewa walkę z kowidem

Covington nie tylko jest przekonany, że wygra najbliższe starcie, ale postanowił też w oryginalny sposób odnieść się do postaci Khamzata Chimaeva, który już teraz stawiany jest w roli przyszłego pretendenta do mistrzostwa.

Amerykanin to nowy mistrz trash talkingu, co pokazuje też jego komentarz na temat Rosjanina. W nim, Covington odniósł się także do problemów Chimaeva z COVID-19, który narobił mu tyle problemów, że w pewnym momencie pojawiło się także widmo zakończenia przezeń sportowej kariery:

“Cumshot” (z ang. “wytrysk”) Chimaev musi zrobić o wiele więcej niż wygrać trzy walki w UFC. Podniecacie się tego typu facetami zbyt szybko. Nie zapominajcie, że Chimaev został uśpiony przez zwykłe przeziębienie. Był gotowy do przejścia na emeryturę z powodu przeziębienia. “Wytrysk” Chimaev chciał zrezygnować ze startów i odejść. Nie chciał ze mną walczyć. 99,9 procent, że wygrywam z nim.”

Zobacz także:

Były zawodnik UFC rzucił wyzwanie w kierunku Szymona Kołeckiego!

Adam Wieczorek (10-2) za pomocą mediów społecznościowych postanowił rzucić wyzwanie w kierunku Szymona Kołeckiego (10-1). Medalista olimpijski postanowił rozstać się z największą organizacją w naszym kraju.

Artur Szpilka przymierzany do mocnego prospekta! Polak znów zamelduje się w ringu?

Tak to prawda! Artur Szpilka (24-5, 16 KO) jest przymierzany do walki z mocnym prospektem wagi ciężkiej. Co ciekawe już nie pierwszy raz mówi się o potencjalnym starciu ”Szpili” z niepokonanym dotąd Alenem Babićiem (9-0, 9 KO).

Daniel Cormier o radości po zwycięstwie Teixeiry: Nie chodzi o to, że nie kibicowaliśmy Janowi!

Nie dało się ukryć, że Daniel Cormier (22-3) był przeszczęśliwy po zwycięstwie Glovera Teixeiry (33-8), który został nowym mistrzem UFC w wadze półciężkiej. ”DC” teraz postanowił skomentować swoje zachowanie po walce Teixeira-Błachowicz.

Menadżerka Błachowicza komentuje utratę pasa: Coś nie zagrało!

Dorota Jurkowska narzeczona i menadżerka Jana Błachowicza (28-9) postanowiła w mediach społecznościowych skomentować stratę pasa w wadze półciężkiej.